Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Несподіваний візит Папи до фонду, який опікується неповносправними
14:07 Понеділок 0 182
25-06-2018, 14:07

Несподіваний візит Папи до фонду, який опікується неповносправними

Увечері в неділю, 24 червня 2018 року, Папа Франциск несподівано прибув на захід, який спільно організували фонд «З нами і після нас», що опікується особами з вадами розумового розвитку, й соціація медичних працівників.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Двісті гостей, які зібрались у ресторані-віллі «Casale 4.5», зворушено вітали оплесками неочікуваного гостя. Його Святість особисто привітався з кожним, потиснувши руку й перекинувшись кількома словами. Під час візиту, що тривав коло двох годин, йому представили проект «З нами і після нас. Дім Асоціації медичних працівників», призначений для піклування про автономність людей із серйозними ураженнями розумового розвитку.

Промовляючи до присутніх, Папа подякував за цей «вечір в родині», за цей «святковий день» і заохотив усіх «вірити у мрії й у красу життя у спільності з Господом». За свідченнями учасників, це був «надзвичайний день, який усі пережили під знаком “нормальності” завдяки простоті й природності» слів і жестів Його Святості.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 103 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.