Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошення на спортивне свято до Довбиша
11:25 П'ятниця 0 620
1-06-2018, 11:25

Запрошення на спортивне свято до Довбиша

Від імені організаційного комітету запрошуємо учнів, учителів і молодь до участі у Спартакіаді, присвяченій 100-річчю незалежності Польщі та 100-річчю початків дороги до незалежної України. Захід відбуватиметься в Довбиші на Житомирщині від 8 до 10 червня 2018 року.
         
Мета змагань – патріотичне виховання учнівської молоді, популяризація спорту та пропагування здорового способу життя.
     
До участі у змаганнях запрошуємо спортивні команди з різних міст і місцевостей Житомирської області.

Змагання відбуватимуться з таких видів спорту: міні-футбол (вікові групи 10–12 років, 13–17 років), волейбол (хлопці, дівчата), баскетбол (хлопці), настільний теніс, шахи, шашки, дартс, гирьовий спорт (гирі 16 кг), армреслінг, паверліфтинг, дзюдо, кросовий забіг на 1918 метрів.

Кошти на харчування та проживання учасників змагань забезпечують організатори. Транспортні витрати на проїзд команд надають самі учасники. Реєстрація триває до 5 червня.
     
Детальніша інформація – у кустоша санктуарію Матері Божої Фатімської в Довбиші отця Вальдемара Павельця SAC, мобільний телефон (096) 866 9500.

Будемо вдячні вам за участь у змаганнях.
     

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 14:32 Четвер 0 87 Запрошуємо дівчат на реколекції у стилі «Lectio Divina» в Борисполі Вона жила у світі, у якому ще не було гріха та хвороби. Вона бачила рай. Вона добре знає відчуття, коли тіла торкається Творець. Вона спілкувалася з Богом віч-на-віч, без перешкод. Нею милувався перший чоловік. Вона справжня жінка і знає, для чого була створена та яке завдання отримала від Бога. Послухати Єву цікаво, це одна з найнезвичайніших героїнь у Біблії.