Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа побажав успіху переговорам щодо Кореї
09:51 Понеділок 0 49
11-06-2018, 09:51

Папа побажав успіху переговорам щодо Кореї

Після молитви «Ангел Господній» у неділю, 10 червня 2018 року, уділивши Апостольське благословення, Папа Франциск згадав про майбутні переговори щодо долі Корейського півострова, які відбудуться в Сінгапурі.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Дорогі брати й сестри, прагну знову скерувати до любого корейського народу приязну та молитовну думку. Нехай же переговори, які цими днями відбудуться в Сінгапурі, докладуться до розвитку позитивного шляху, який гарантуватиме майбутнє миру для Корейського півострова й усього світу. Молімося про це до Господа. Усі разом помолімося до Богородиці, Цариці Кореї, щоб Вона супроводжувала ці переговори», – закликав він.

За темою:
Папа Франциск: Боже, вбережи нас від спокуси обмовляти ближнього!
Папа: Цивілізація потребує енергії, але не ціною самознищення
Папа: Щоби волання про допомогу жертв торгівлі людьми було почуте

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:36 Субота 0 52 Панама готується зустріти 300 тисяч юних паломників Під час другої міжнародної підготовчої зустрічі, що відбувалася від 7 до 10 червня у столиці Панами, члени місцевого оргкомітету СДМ, представники католицької Церкви Панами й місцевих інституцій зустрілися з делегатами з усіх континентів, щоб представити напрацювання для наступного всесвітнього паломництва молоді.