Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Піше паломництво до санктуарію Матері Божої Фатімської в Одесі
11:07 Понеділок 0 553
14-05-2018, 11:07

Піше паломництво до санктуарію Матері Божої Фатімської в Одесі

12 травня в Одесі втретє відбулося піше паломництво від кафедрального собору до санктуарію Матері Божої Фатімської – це 10 кілометрів. 
До паломництва долучилися представники всіх парафій Одеси, а також із Дачного (Одеська обл.). Наймолодшому з учасників було 8 років, найстаршій – 75. Крокуючи, паломники молилися Розарій і прославляли Бога піснями.


Дорогою спинилися на католицькому цвинтарі, де отець Віталій Підгородецький сказав невелику конференцію про цінність паломництва й чудеса, які можуть статися – насамперед у душі паломника.


Настоятель санктуарію отець Віктор Циран SAC із великою радістю зустрів і поблагословив паломників. Під час відпустової Служби Божої отець Віталій Новак СМ нагадав численним присутнім про послання Матері Божої у Фатімі та заохотив до щоденної молитви на вервиці, особливо про мир у нашій країні.


Сестра Анна Заінчковська FMA

За темою:
Реколекції на Фонтанці (Одеса)
Приміційна Служба Божа єпископа Віталія Кривицького в Одесі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 79 Паломництво міністрантів до бердичівського санктуарію 19 травня 2018 року відбулося паломництво міністрантів до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві. Цього року сюди прибули понад 50 міністрантів із Житомира, Обухова, Коростишева, Любара; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.