Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Храмове свято в Чернівцях
15:08 Вівторок 0 60
12-06-2018, 15:08

Храмове свято в Чернівцях

10 червня 2018 року в одній із найкрасивіших чернівецьких святинь, єзуїтському храмі Пресвятого Серця Ісуса, вірні відзначили храмове свято.
Лише раз на рік знищений і занедбаний єзуїтський храм відчиняє двері й чекає на численних гостей, які приходять сюди на святкову Месу.


До відновлення та прибирання храму долучаються всі чернівчани. Цієї весни прибирати й виносити цеглу від перекриття та будівельне сміття долучалися студенти, учителі й учні міських шкіл, постійні волонтери й навіть поліція. Без допомоги всіх чернівчан невеличкій парафіяльній громаді було б дуже складно.


Парафіяльне свято зібрало повний храм людей – із Чернівців і довколишніх сіл. Прибуло багато священикі. І вже традиційно всі гості отримали сувеніри: три маленькі печива у формі сердечка, загорнуті в червоний папір. А після Меси на подвір'ї всіх охочих пригощали святковим обідом.

Степан Карачко

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:37 Четвер 0 75 Генеральний візит паулістів у Львові 17-19 червня 2018 року у львівській спільноті паулістів відбувся генеральний візит. Провели його двоє паулістів з Рима: отець Віто Фраккьолля, генеральний вікаріій і брат Луїджі Бофеллі, генеральний радник. Супроводжував гостей з Італії отець Богуслав Земан, провінціал паулістів у Польщі й Україні.