Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст у санктуарії Пресвятого Серця Ісуса в Кам'янці-Подільському
14:39 Понеділок 0 238
11-06-2018, 14:39

Відпуст у санктуарії Пресвятого Серця Ісуса в Кам'янці-Подільському

Святкування радості Пресвятого Серця Ісуса в санктуарії тривало три дні.
Відпуст Пресвятого Серця Ісуса – найважливіше свято санктуарію – розпочався «ipso die», саме в урочистість Пресвятого Серця Ісуса, яка цього року припала на 8 червня. Святу Євхаристію відправив єпископ Леон Дубравський. У проповіді він підкреслив, що нам необхідна постава святого апостола Йоана, який під час Останньої Вечері притулився до грудей Ісуса, почув ритм Його Серця й назавжди залишився вірним. Зовсім протилежно повівся Юда, який, прийнявши від Господа кусень хліба, віддалився від Ісуса та зрадив Його.

З єпископом співслужили священики з Кам'янця-Подільського й навколишніх парафії. На свято прибув також отець Ришард Карапуда, який у 1992–1995 роках працював на цій парафії.

У суботу заходи були присвячені хворим, які на спеціальній Службі Божій прослухали конференцію на тему «Бог може зцілювати також сьогодні». Їм було вділено Таїнство Єлеопомазання.

У неділю, 10 червня, чимало людей узяло участь у парафіяльному фестивалі. Тут були концерти, театр, співи, атракціони для дітей і молоді й велика лотерея. Зголоднілі участники могли скуштувати шашликів, картоплі, солодощів і кави. Кафе «Алілуя» працювало на підвищених обертах. Увечері відбувся концерт запрошеного з Хмельницького гурту на чол з отцем Миколою Бистрицьким. Це була голосна, драйвова Божа музика.

Інформацію про свято знаходимо на сторінці санктуарію в Facebook.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий