Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск: Дітям потрібно гратись і вчитися, а не гарувати за копійки
18:22 Вівторок 0 254
12-06-2018, 18:22

Папа Франциск: Дітям потрібно гратись і вчитися, а не гарувати за копійки

«Дітям потрібна можливість гратися, вчитись і зростати у спокійному середовищі. Горе тим, хто гасить їхній радісний порив надії!»– з таким закликом Папа Франциск звернувся до світу в Твіттері у вівторок, 12 червня 2018 року, у Всесвітній день боротьби з дитячою працею.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Уже від перших місяців понтифікату Папа Франциск наголошує на тому, що міжнародна спільнота мусить докладати всіх зусиль, аби викорінювати це суспільне лихо. Зокрема, під час загальної аудієнції в середу, 12 червня 2013 року, Його Святість вказав на проблему експлуатації дітей у домашній праці: «Це ганебне явище постійно зростає, особливо в бідних країнах. Мільйони неповнолітніх, особливо дівчаток, стають жертвами цієї прихованої експлуатації, що часто несе з собою зловживання, насильство й дискримінацію. Це справжнє рабство!»

«Усім дітям потрібна можливість гратися, вчитися, молитись і зростати у своїх родинах, у гармонійному контексті любові та спокою. Це їхнє право й наш обов’язок, – наголосив тоді Папа. – Багато людей же, замість дати їм можливість гратися, робить їх рабами. Спокійне дитинство дозволяє дітям із довірою дивитися на життя й у завтрашній день. Горе тим, хто придушує в них радісний порив надії!»

За темою:
Ми всі зобов’язані освячувати одне одного. Слово Папи Франциска на загальній аудієнції 6 червня 2018 року
Папа Франциск прийняв зречення трьох чилійських єпископів
Папа: Євангелізаторам не можна бути підприємцями чи кар’єристами

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий