Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Друга міжнародна підготовча зустріч до СДМ у Панамі
10:41 Субота 0 184
9-06-2018, 10:41

Друга міжнародна підготовча зустріч до СДМ у Панамі

У Панамі зібралися представники Ватикану та делегати з понад 80 країн світу, аби обговорити процес приготування до Всесвітнього дня молоді.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Понад 300 делегатів, що представляють єпископські конференції з понад 80 країн світу та 35 міжнародних рухів і спільнот, зібралися в Панамі, де з 7 до 10 червня 2018 року в Панамі обговорюють останні деталі, що стосуються організації Всесвітнього дня молоді, який відбуватиметься там у січні наступного року. Друга міжнародна підготовча зустріч, організована місцевим оргкомітетом і ватиканською Дикастерією у справах мирян, сім’ї та захисту життя, є одним із ключових моментів підготовки.

Учасники зустрічі

У роботі бере участь ватиканська делегація, до якої входять о. Александре Аві Мелло, секретар згаданої Дикастерії, та о. Жоао Шаґас, що очолює Департамент у справах молоді. Серед учасників, що прибули з усіх континентів, 6 єпископів, понад 60 священиків, богопосвячені особи та миряни. Відкриваючи подію, о. Аві Мелло підкреслив, що делегати відіграють фундаментальну роль посередників між організаторами та країнами, що братимуть участь у СДМ. «Ця зустріч призначена для того, щоби мотивувати нас і дати нагоду наперед відчути, якими прекрасними будуть Всесвітні Дні Молоді», – додав він.

Програма та мета

Під час підготовчої зустрічі делегати матимуть не лише нагоду обговорити найважливіші питання, що стосуються проведення молодіжного форуму, а й відвідати головні місця його проведення та познайомитися з членами організаційного комітету й волонтерами для подальшої координації дій. Отримана інформація допоможе краще приготувати духовні та логістичні аспекти січневого паломництва молоді.

За темою:
У Панамі проведуть кастинг учасників хору та оркестру Світових днів молоді
Обрано місце проведення головних урочистостей СДМ 2019 в Панамі
Єпископи Панами розповіли Папі про приготування до Всесвітнього Дня Молоді 2019

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:27 Вівторок 0 92 Спільнота Тезе: наступна новорічна зустріч молоді відбудеться у Вроцлаві Про місце наступного паломництва Тезе настоятель спільноти брат Алоїз розповів під час вечірньої молитви в Мадриді, де зібралися 15 тисяч юнаків і дівчат із усієї Європи.