Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Щоби волання про допомогу жертв торгівлі людьми було почуте
13:56 П'ятниця 0 217
8-06-2018, 13:56

Папа: Щоби волання про допомогу жертв торгівлі людьми було почуте

Папа Франциск написав послання до єпископату Англії та Вельсу з нагоди Дня захисту життя, що відзначатиметься 17 червня й буде присвячений явищу торгівлі людьми.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Аби всі ми змогли розплющити очі й побачити нужду тих, хто повністю позбавлені власної гідності», – таке побажання знаходимо в посланні, яке Папа Франциск написав до Конференції католицьких єпископів Англії та Вельсу з нагоди Дня життя, що відзначатимуть 17 червня 2018 року. Він буде присвячений ганебному явищу торгівлі людьми.

Ця щорічна ініціатива, яку згаданий єпископат проводить разом із шотландськими єпископами, покликана підвищувати чутливість громадськості Британських островів щодо значення та цінності людського життя на кожному його етапі та в будь-якому стані.

Послання Папи

У своєму посланні Понтифік підносить молитву до «Бога Милосердя», аби за заступництвом святої Джофефіни Бакіти, Небесної покровительки жертв торгівлі людьми та сучасного рабства, «порвалися кайдани, які їх тримають у полоні».

Папа молиться за те, щоби «Бог визволив усіх, хто зазнали погроз і кривд внаслідок комерціалізації та торгівлі людськими істотами та приніс розраду тим, які пережили цей нелюдяний стан». У цьому контексті він звертається із закликом, аби «всі ми зуміли розплющити очі, побачити нужду тих, хто повністю позбавлені власної гідності та свободи, почути їхнє волання про допомогу».

На передовій боротьби

Конференція єпископів Англії та Вельсу вже віддавна діє на передовій боротьби з торгівлею людьми та сучасними формами рабства. Примас Англії кардинал Вінсент Нікольс очолює так звану «Групу святої Марти» – глобальне об’єднання представників правоохоронних органів, ієрархів та чернечих спільнот, що у співпраці з громадянським суспільством борються проти цього соціального лиха.

За темою:
Папа: Християни «без пам’яті» втрачають сіль життя й не зустрічають Ісуса
Папа Франциск: Просімо про благодать сорому, бо це дорога до прощення
Папа Франциск про екуменічні зусилля в піклуванні про сотворіння

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.