Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Рада кардиналів висловила солідарність із Папою Франциском
13:47 Середа 0 252
12-09-2018, 13:47

Рада кардиналів висловила солідарність із Папою Франциском

Учасники 26-ї сесії Ради кардиналів, яка триває зараз у Ватикані, на першому засідання подали Папі пропозиції щодо реформи Римської Курії й висловили повну солідарність із ним. Про це йдеться у заяві, опублікованій наприкінці першого дня засідань.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Рада кардиналів представила проект реформи, який розробляла п’ять років. Утім, робота над ним іще триватиме, тож кардинали звернулися до Папи з проханням поміркувати про подальшу працю, структуру та склад самої ж таки Ради кардиналів, зокрема зважаючи на похилий вік деяких її членів (кардиналові Франсіско Хав’єрові Еррасурісу з Чилі вже виповнилося 85 років, кардиналові Джорджу Пеллу з Австралії – 77, а кардиналові Лорену Монсенґво Пасіньї з Конго – майже 79).

У заяві йдеться про успіх ІХ Всесвітньої зустрічі сімей у Дубліні. Окремо Рада привітала її організаторів: кардинала Кевіна Фаррелла, очільника Дикастерії у справах мирян, сім’ї та захисту життя, і дублінського архиєпископа Діармайда Мартіна.

Також Рада кардиналів висловила повну солідарність із Папою Франциском щодо подій останніх тижнів, зазначаючи, що Святий Престол має намір надати необхідні пояснення.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 96 Папа до медпрацівників: На першому місці –людина та її гідність Ставиться до пацієнтів як до людських осіб, а не анонімних чисел, але й самим не перетворюватися в анонімних виконавців закликав Святіший Отець членів Католицької Асоціації медичних працівників.