Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фоторепортаж із Дня молоді у Хмельницькому
17:42 Неділя 0 941
26-08-2018, 17:42

Фоторепортаж із Дня молоді у Хмельницькому

З 24 до 26 серпня 2018 року в Хмельницькому тривав з’їзд молодих людей, які під проводом єпископів Яна Нємєца, Віталія Кривицького та Леона Дубравського вслухалися в Боже Слово.
Молодь мала можливість посповідатися, відкрити серця на молитві, почути конференції отця Сергія Якубовського MIC про Марію й отця Юрія Молевського про покликання, а також узяти участь у зустрічах, які провели для хлопців отець Микола Лучок OP, а для дівчат – Тереза Андрущишина. 

У п’ятницю вечір закінчився молитвою прослави й адорацією Пресвятих Дарів. У суботу на території храму Христа Царя Всесвіту відбулися інтеграційні танці та святковий концерт. Мододь також могла пережити Святий Розарій з театралізованими таємницями та спілкуватися під час патріотичного вечора з квестом.

Організатором цьогорічного дня молоді був отець Микола Лучинський.


Фото – Максим Приступа

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 93 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.