Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відкриття й освячення Меморіалу мучеників ХХ століття в Тиврові (фоторепортаж)
11:10 Вівторок 0 1 260
4-09-2018, 11:10

Відкриття й освячення Меморіалу мучеників ХХ століття в Тиврові (фоторепортаж)

1 вересня в Тиврові, у санктуарії Матері Божої Тиврівської, було відкрито Меморіал мучеників ХХ століття. Урочисту Месу очолив і виголосив проповідь Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, а привітав усіх гостей події від імені Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії та прихожан парафії святого Михаїла архангела в Тиврові отець Віталій Подолян ОМІ.
На святі були присутні також ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський, єпископ-помічник Одесько-Сімферопольський Яцек Пиль, єпископ-помічник Львіський Едвард Кава, отець провінціал Павло Зайонц ОМІ з Польщі, численні священики, богопосвячені особи й семінаристи. Приєдналися до урочистості також Генаральний консул Польщі у Вінниці пан Дам’ян Черчінський, представники обласної та районної адміністрації, селищної ради. 

Висловлюючи радість від присутності таких численних паломників, отець Віталій Подолян ОМІ запросив до спільної молитви – подячної Євхаристії в намірах будівничих і благодійників Меморіалу.


Фоторепортаж із Меси в Тиврові, 1.09.18​​​

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 93 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.