Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Матері, невтомно моліться за своїх дітей
12:38 Вівторок 0 892
28-08-2018, 12:38

Папа: Матері, невтомно моліться за своїх дітей

«Дорогі матусі, як свята Моніка, ніколи не знеохочуйтеся, невтомно моліться за своїх дітей», – цими словами Папа Франциск у Твіттері звернувся до всіх матерів у день літургійного спомину матері святого Августина.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У день, коли Церква вшановує святу Моніку, Папа Франциск несподівано прибув на молитву до її гробу в базиліці святого Августина. До цього храму Його Святість завітав, повертаючись до Ватикану після традиційних відвідин базиліки Пресвятої Марії, Якій він склав подяку за Апостольську подорож до Ірландії.

Свята Моніка прославилася терпеливою молитвою за навернення сина, цілковито уповаючи на Всемогутнього Бога та приймаючи Його волю. Спочатку її спроби вплинути на сина були надокучливі й безрезультатні. Переживши особисте навернення, Моніка навчилася довіряти Всевишньому та збагнула, що її молитви будуть вислухані, але згідно з Божим задумом.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:11 Неділя 0 56 Папа: покірний журналіст – це сміливий журналіст, вільний від впливів та пересудів Про важливу роль праці журналістів, про пошану Церкви до преси, про покору, необхідну у пошуках правди, та про відповідальність у подаванні перевіреної інформації говорив Папа Франциск під час зустрічі із представниками Асоціації Зарубіжної Преси в Італії.