Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Підсумки ХХІ зустрічі Ради кардиналів
16:38 Середа 0 63
13-09-2017, 16:38

Підсумки ХХІ зустрічі Ради кардиналів

У середу, 13 вересня 2017 р., Директор Ватиканського прес-центру Ґреґ Берк провів брифінг для акредитованих журналістів, під час якого представив праці 21-ї зустрічі Ради кардиналів, що зібрала особливих радників Святого Отця у Ватикані від 11 до 13 вересня.

Сам Понтифік приєднався до Ради 12 вересня вранці, напередодні повернувшись із Колумбії, а також пропустив ранкове засідання у середу з огляду на загальну аудієнцію. Були відсутні два члени Ради: кардинали Джордж Пелл та Лорент Монсенґво Пасінья.

Праці були присвячені подальшому поглибленню пропозицій для Святішого Отця, що стосуються реформи Римської Курії, а також призадумі над текстами Папи про реформу, які він виголосив при різних нагодах. Серед заторкуваних тем – Курія, як засіб євангелізації та служіння місцевим Церквам, децентралізації, роль Апостольських Нунціатур, добір персоналу, що повинен бути менше клерикальним та більше міжнародним.

Крім того, архієпископ Ріно Фізікелла, президент Папської Ради сприяння новій євангелізації представив працю своєї дикастерії. Кардинали також здійснили перегляд статутів Дикастерії в справах мирян, родини й захисту життя, що розпочав свою діяльність 1 вересня 2016 року. Кардинал Шон Патрік О’Меллі, що належить до Ради, доповів також про праці очолюваної ним Папської комісії в справах захисту неповнолітніх.

Наступна зустріч Ради Кардиналів відбудеться від 11 до 13 грудня 2017 року.

Джерело: Радіо Ватикану


По темі:

Ґреґ Берк представив підсумки ХХ зустрічі Ради Кардиналів

Папа Франциск призначив нового Віце-декана Колегії Кардиналів

Папа просить кардиналів інформувати його про їх закордонні подорожі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:30 Четвер 0 41 Папа: боротьба з мафією вимагає формування нового буття громадянином

«Передусім бажаю пригадати всіх осіб, які в Італії заплатили життям за їхню боротьбу проти мафії», – мовив на початку своєї промови Папа Франциск, приймаючи у четвер, 21 вересня 2017 р., в Климентинському залі апостольського палацу у Ватикані на приватній аудієнції членів італійської Парламентської Комісії у справах боротьби з мафією. В окремий спосіб Святіший Отець виокремив трьох суддів, Розаріо Ліватіно, вбитого 21 вересня 1990 року, Джованні Фалькане та Паоло Борселліно, вбитих разом із супроводжуючим персоналом 25 років тому.