Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Із Божим благословенням у новий навчальний рік
12:16 Понеділок 0 1 012
3-09-2018, 12:16

Із Божим благословенням у новий навчальний рік

2 вересня 2018 в католицьких парафіях України освячували шкільне приладдя та благословляли учнів, студентів і вчителів на новий навчальний рік.
На дітей із Кам’янського на Дніпропетровщині чекала ще й невеличка несподіванка – подарунок (по кілька шкільних зошитів, ручок і простих олівців) від благодійників із Фонду справ милосердя PORT.Отець Віталій Умінський благословив дітей у Любарі на Житомирщині. 


У парафії святого Миколая в Києві молилися про необхідні дари Святого Духа для дітей під час навчання.У санктуарії Ісуса Вмираючого Милятинського в Кам’янці-Бузькій на Львівщині діти отримали благословення від отця Станіслава Майкшака. Про це розповів на своїй Фейсбук-сторінці Юрій Самсін.Як повідомляє сестра Оксана Понідзельська, в парафії Зіслання Святого Духа в Червонограді на Львівщині відбулася Меса, на яку зібралися діти й молодь із батьками. Літургію очолив отець Микола Лесків.Парафія Божого Милосердя у Львові теж святкувала початок навчального року: цього дня у храмі було гамірно через присутність численних дітей.У соборі в Харкові ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк молився, щоб Господь дарував усім присутнім духа мудрості, відкрив їхній розум і серце для навчання, просвітив і поблагословив усіх дітей, батьків і педагогів. Про це повідомляє у Агнес Наталія Кубанська.  
Отець Лукаш Грон освятив рюкзаки – дар польського «Карітасу» для дітей і молоді з багатодітних сімей парафії Преображення Господнього в Кодимі коло Одеси.Подарунки для школи отримали й діти в Піонерському, у прифронтовій зоні. 


Благословення перед школою отримали дітлахи з парафії святої Рози з Ліми в селі Давидівка на Буковині.


У львівській катедрі священики разом із вірянами молилися про Боже благословіння для дітей, батьків, учителів, вихователів і катехитів.Парафія Мучеництва святого Йоана Хрестителя в Самборі на Львівщині також розпочала навчально-катехитичний рік молитвою.
У парафії святого Антонія у Львові діти й молодь, які повернулися з відпочинку й готові до навчання, прийшли по благословення, щоб Дух Святий наповнив їх Своїми дарами для витривалого здобування знань.


Нехай Господь благословить дітей і молодь, нехай збереже від зіпсутості й наповнить серця неустанним прагненням добра, а Пресвята Діва Марія нехай захищає від усілякого зла й ненастанно опікується ними, щоб вони зростали літами, мудрістю, ласкою в Бога й у людей!

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 74 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.