Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Завершується написання нової Апостольської конституції про Римську Курію
13:23 П'ятниця 0 164
14-09-2018, 13:23

Завершується написання нової Апостольської конституції про Римську Курію

У середу, 12 вересня 2018 року, під час брифінгу у Ватиканському прес-центрі його віце-директор Палома Ґарсія Овехеро розповіла акредитованим журналістам про підсумки ХХVI зустрічі Ради кардиналів, що розпочалася 10 вересня й завершилася ранковим засіданням 12 вересня.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Цього разу на зустріч не прибули кардинали Джордж Пелл, Франіско Хав’єр Еррасуріс та Лорент Монсенґво Пасінья. Папа Франциск брав участь майже в усіх засіданнях, відлучаючись у понеділок задля аудієнції з кардиналом Беньяміно Стеллою, у вівторок – з венесуельським єпископатом у межах візиту ad Limina Apostolorum, а в середу – для загальної аудієнції з вірними на площі святого Петра.

Значна частина цієї зустрічі була присвячена внесенню завершальних уточнень у чернетку нової Апостольської конституції про Римську Курію, попередня назва якої – «Praedicate evangelium». Рада кардиналів передала Його Святості текст, який іще потрібно переглянути каноністам.

Кардинали-радники попросили Папу замислитися про подальшу працю та склад Ради, схвалили результати ІХ Всесвітньої зустрічі сімей та висловили солідарність із Папою Франциском у контексті подій останніх тижнів.

Кардинал Шон Патрік О’Меллі, голова Папської комісії захисту неповнолітніх, доповів про її діяльність. Заслухавши Раду кардиналів, Його Святість вирішив скликати зустріч голів Єпископських конферецій, присвячену захисту неповнолітніх.

Наступного разу Рада збереться 10–12 грудня.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 58 Отець Ганс Цольнер про результати зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» Отець Ганс Цольнер SJ, президент Центру захисту неповнолітніх Папського Григоріанського університету та член Папської комісії захисту неповнолітніх, розповідає про зусилля, спрямовані на захист неповнолітніх, яких і надалі докладає Церква після лютневої зустрічі у Ватикані.