Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Персональні зміни в Кам’янець-Подільській дієцезії (Оновлено)
13:25 Середа 0 915
29-08-2018, 13:25

Персональні зміни в Кам’янець-Подільській дієцезії (Оновлено)

На сайті Кам'янець-Подільської дієцезії опубліковано рішення єпископа Леона Дубравського, ординарія цієї дієцезії про персональні зміни.
Призначення настоятелів і адміністраторів
Отця Валерія Драгомерецького МІС настоятелем парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в м. Хмельницький, з 31 травня 2018.
Отця Дениса Фліка адміністратором парафії Пресвятої Трійці в смт Теофіполь, з 24 серпня 2018.
Отця Богдана Мураховського OFM настоятелем парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в с. Городківка, з 1 вересня 2018.
Отця Рафала Стшижевського OMI адміністратором парафії св. Михаїла архангела в смт Тиврів, з 1 вересня 2018 року
Отця каноніка Станіслава Шуляка на посаду настоятеля парафії Святого Йосипа Обручника ПДМ у с. Красне, з 16 вересня 2018
Отця Снігура Павла на посаду настоятеля парафії Святого Станіслава у с. Пеньківка, з 16 вересня 2018.
Отця Олександра Бурмістрова на посаду настоятеля парафії Пресвятої Трійці, з 2 вересня 2018
Отця Дем’яна Яцкова (тимчасово) на посаду адміністратора парафії Пресвятої Трійці у с. Зіньків, з 10 вересня 2018


Призначення у Вищій духовній семінарії та в Інституті богословських наук у м. Городок
Отця Віктора Білоуса на посаду ректора Вищої духовної семінарії Святого Духа, з 13 серпня 2018.
Отця Олега Жарука на посаду ректора Інституту богословських наук, з 3 вересня 2018.

Призначення вікаріїв і душпастирів
Отця Вадима Дороша OMI душпастирем у парафії св. Михаїла архангела у смт Тиврів, з 16 червня 2018.
Отця Михайла Траха МS душпастирем у парафії Пресвятої Трійці у смт Браїлів, з 21 червня 2018.
Отця Якуба Гонцяжа ОР душпастирем у парафії Христа Царя Всесвіту в м. Хмельницький, з 1 липня 2018.
Отця Юзефа Хроми OFM Cap душпастирем у парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниця, з 15 серпня 2018 року.
Отця Мацея Домініка Библєвського OSPP душпастирем у парафії св. Миколая, єпископа Мірри, у м. Кам’янець-Подільський, та в її філіальних парафіях, від 20 серпня 2018 року.
Отця Владислава Гмирка OFM Cap вікарієм у парафії св. Йоана Хрестителя у м. Старокостянтинів, з 15 серпня 2018.
Отця Вадима Здорова вікарієм у парафії свв. апостолів Петра і Павла у м. Кам’янець-Подільський, з 26 серпня 2018.
Отця Віктора Шаргала вікарієм у св. Анни у м. Бар, з 26 серпня 2018.
Отця Олександра Лукащука OFM вікарієм у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка, з 1 вересня 2018.
Отця Едуарда Семка OFM вікарієм у парафії Воздвиження Святого Хреста у м. Шепетівка, з 1 вересня 2018.
Отця Матвійчука Мирослава вікарієм у парафії Св. Михаїла Архангела у м. Дунаївці, з 2 вересня 2018
Отця Осадчука Віталія вікарієм в парафії Св. Войцеха у с. Гвардійське, з 2 вересня 2018
Отця Василевського Валентина вікарієм в парафії Пресвятої Трійці, з 2 вересня 2018
Отця Олексія Овчарука вікарієм в парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Писарівка, з 2 вересня 2018
Отця Сергія Лапшина вікарієм в парафії Пресвятої Трійці у м. Волочиськ, з 2 вересня 2018
Отця В’ячеслава Кльоца вікарієм в парафії Непорочного Зачаття ПДМ у с. Мурафа, з 2 вересня 2018
Отця Ярослава Межибівського вікарієм в парафії Св. Михаїла Архангела у м. Дунаївці, з 2 вересня 2018
Отця Ростислава Грабовського вікарієм парафії Божого Милосердя у м. Вінниця, з 2 вересня 2018

Звільнення
Отця Фіделіса Волністова OFM з уряду священика-помічника (вікарія) парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Шепетівці, з 21 травня 2018.
Отця Драгомерецького Валерія МІС з посади священика-помічника парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в м. Хмельницькому, з 31 травня 2018.
Отця Островського Павла МІС з посади настоятеля Парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії у м. Хмельницький, з 31 травня 2018. Отець Павло є обраний новим Настоятелем українського вікаріату Ордену Отців Маріянів Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.
Отця Анджея Рогальскі МІС з посади священика-помічника (вікарія) парафії Святого Станіслава, Єпископа і Мученика, в м. Городку, з 31 травня 2018.
Отця Качковскі Ґустава Здзіслава з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Трійці в смт Теофіполь, з 23 червня 2018.
Отця Матвійчука Мирослава з обов’язків священика-помічника парафії Святої Анни у м. Бар, з 23 червня 2018.
Отця Богдана Бичка з обов’язків вікарія парафії Пресвятої Трійці у м. Хмільник, з 26 липня 2018.
Отця Олександра Язловецького з обов’язків ректора Вищої Духовної Семінарії Святого Духа у м. Городок, з 13 серпня 2018.
Брат Анджей Кінель залишає парафію у Красилові і переводиться до м. Київ, з 15 серпня 2018.
Отця Владислава Гмирка OFM Cap з посади священика-помічника (вікарія) парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці, з 15 серпня 2018.
Отця Сергія Кіппу OFM Cap з посади священика-помічника (вікарія) парафії Святого Йоана Хрестителя в м. Старокостянтинові, з 15 серпня 2018.
Отця Богдана Мураховського OFM з уряду священика-помічника (вікарія) парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка, з 31 серпня 2018.
Отця Едуарда (Юрія) Семка OFM з уряду настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка, з 1 вересня 2018.
Отця Віталія Подоляна OMI з посади Парафії Святого Михаїла Архангела у смт. Тиврові, з 1 вересня 2018 року.
Отець Микола Лучок ОР переноситься до служіння у Львівській Архідієцезії, з 1 липня 2018.
Отця Олескндра Бурмістрова з обов’язків священика-помічника парафії свв. Апостолів Петра і Павла у м. Кам’янець-Подільський, з 2 вересня 2018.
Отця Віктора Білоуса з обов’язків ректора Інституту Богословських Наук у м. Городку, з 3 вересня 2018.
Отець Юзеф Блажей МS залишає парафію Пресвятої Трійці у смт Браїлів, з 25 вересня 2018.
Отця каноніка Станiслава Шуляка з обов’язків настоятеля парафії Святого Станіслава у с. Пеньківка, з 16 вересня 2018.
Отця Рудого Ярослава з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Трійці у м. Хмільник та декана Вінницького-Західного Деканату, з 2 вересня 2018
Отця Валентина Розгона з обов’язків вікарія парафії Св. Михаїла Архангела у м. Дунаївці, з 2 вересня 2018
Отця Осадчука Віталія з обов’язків вікарія парафії Св. Анни у м. Бар, з 2 вересня 2018
Отця Крушельницького Андрія з обов’язків вікарія парафії Пресвятої Трійці в м. Волочиськ, з 2 вересня 2018
Отця Анатолія Оріховського з обов’язків адміністратора парафії Матері Божої Святого Скапулярія у с. Солобківці, з 2 вересня 2018
Отця Дініеля Возняка з обов’язків вікарія парафії Свв. Апостолів Петра і Павла у м. Кам’янець-Подільський, з 2 вересня 2018
Отця Олексія Овчарука з обов’язків вікарія парафії Св. Михаїла Архангела та архівіста курії, з 2 вересня 2018
Отця Сергія Лапшина з обов’язків вікарія парафії Св. Войцеха, з 2 вересня 2018
Отця В’ячеслава Кльоца з обов’язків вікарія парафії Божого Милосердя у м. Вінниця та з усіїх інших обов’язків, з 2 вересня 2018
Отця Межебівського Ярослава з обов’язків вікарія парафії Непорочного Зачаття ПДМ у с. Писрівка, з 2 вересня 2018
Отця Ростислава Грабовського з обов’язків вікарія парафії Непорочного Зачаття ПДМ у с. Мурафа, з 2 вересня 2018

Навчання
Отця Богдана Бичка скеровано на навчання в Папський Латеранський університет, факультет догматичного богослов’я.

Місії
Отця Олександра Язловецького до праці в Київсько-Житомирську Дієцезію.
Отця Ярослава Рудого до праці в Київсько-Житомирську Дієцезію, якого буде призначено віце-ректором ВДС Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі.
Отця Валентина Розгона до праці у Харківсько-Запорізькій Дієцезії, він буде здійснювати своє служіння у м. Авдіївка.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий