Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпустова урочистість у санктуарії Ісуса Милятинського
15:07 Субота 0 539
15-09-2018, 15:07

Відпустова урочистість у санктуарії Ісуса Милятинського

14 вересня в санктуарії Вмираючого Господа Ісуса Милятинського в Кам’янці-Бузькій відбувся відпуст із нагоди свята Воздвиження Всечесного Хреста. Храмовому святу передували триденні парафіяльні реколекції, які виголосив отець Станіслав Майкшак із Лопатина.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Отець Станіслав Майкшак очолив також відпустову Месу, на яку прибуло багато вірян, свящиників і черниць із Жовківського й Золочівського деканатів на чолі з отцем прелатом Юзефом Леговичем. Група піших паломників із Жовкви прийшла на свято, подолавши 30-кілометровий шлях. Також до урочистості приєдналися священики з довколишніх парафій УГКЦ.


У проповіді отець Станіслав заохотив вірних усвідомлювати силу, яка випливає з Христових ран і будує єдність серед нас.

Настоятель парафії Ґжеґож Зомбек, дякуючи за молитву, запросив усіх брати участь у молитовних ініціативах, які відбуваються при санктуарії протягом року. Він нагадав, що християни різних конфесій століттями мандрували до чудотворної ікони Ісуса Милятинського, щоб шукати зцілення в ранах нашого Господа. Санктуарій у Кам’янці-Бузькій продовжує традицію прославлення Страстей Ісуса.


Після Меси відбулися Євхаристійна хода вулицями міста та вшанування чудотворного образу Ісуса Милятинського. На завершення відпусту господарі влаштували для паломників частування.

Фото – з Фейсбук-сторінки Юрія Самсіна.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.