Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вітаємо єпископа Радослава Змітровича з Днем народження
10:08 Неділя 1 1 005
2-09-2018, 10:08

Вітаємо єпископа Радослава Змітровича з Днем народження

2 вересня святкує День народження єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович OMI. 
Єпископ Радослів Змітрович народився 1962 року в Польщі. 1981 року вступив до Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Після новіціату й шести років філософсько-теологічних студій у Вищій духовній семінарії в Обрі отримав ступінь магістра теології в Католицькому університеті в Любліні. 

Вічні обіти склав 1987 року, а 1989 року отримав священицькі свячення. Служив вихователем у Нижчій духовній семінарії Місіонерів Облатів Непорочної Марії, помічником настоятеля в парафії Христа Царя в Познані, духовним отцем і вихователем у Нижчій духовній семінарії в Марковіце. 1997 року був скерований на місію до Туркменістану, де заснував церковну спільноту від підвалин. 2000 року прибув служити в Україну, де був вікарієм у парафії Святого Духа в Чернігові, настоятелем парафії святого Євгена де Мазенода у Славутичі, настоятелем парафії святого Миколая в Києві й настоятелем місцевої чернечої спільноти. 2006 року був призначений настоятелем Делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні.

29 листопада 2012 року Його Святість Папа Бенедикт XVI призначив отця Радослава Змітровича ОМІ єпископом‑помічником Кам’янець‑Подільської дієцезії, а 9 лютого 2013 року відбулися єпископські свячення.


Вітаємо єпископа Радослава й бажаємо, щоб його життя стало великим даром для всієї Церкви, а праця приносила рясні плоди, єднаючи люд Божий у Христовій вівчарні. Просимо Пресвяту Діву Марію, щоб опікувалася єпископом і тримала його у Своїх материнських обіймах.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Святослав
Додав Святослав
6 жовтня 2018 11:45
Щирі вітання! https://muzvitanka.com.ua/ 
Всечесний отче, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею від руху подружніх пар. Бажаємо Вам наснаги і міцного здоров'я, добра і любові. Будьте щасливі Ви і Ваша родина, хай благодать Господня осяває всі Ваші задуми і плани, здійснюються мрії та успішною буде щоденна праця на благо України.
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 74 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.