Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Наступного року Папа Франциск сподівається відвідати Японію
15:17 Четвер 0 238
13-09-2018, 15:17

Наступного року Папа Франциск сподівається відвідати Японію

У середу, 12 вересня 2018 року, Папа Франциск зустрівся з представниками японської культурної асоціації «Tensho Kenoh Shisetsu Kenshoukai», заснованої на спогад про першу дипломатичну місію Японії в Європі, яку місіонери-єзуїти організували 1585 року.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Приклад перших японських послів


Папа Франциск вказав на історичне значення тієї давньої події, що стала «зустріччю двох великих культур і духовних традицій»: «європейці зустріли японців, а японці зустрілися з Європою та з серцем Католицької Церкви». Один із чотирьох японських послів опісля став священиком, а ще один загинув мученицькою смертю в Нагасакі й був проголошений блаженним. Папа висловив сподівання, що, як і їхні предки, представники асоціації також стануть послами дружби й захисниками загальнолюдських і християнських цінностей.

Релігія, культура й економіка задля людянішого світу

Його Святість закликав представників асоціації й надалі впроваджувати в життя проекти солідарності, особливо ті, що спрямовані на підтримку освіти молоді й сиріт. Він також нагадав, як важливо прагнути показати, що релігія, культура й економіка можуть мирно співпрацювати, аби творити людяніший світ і сприяти цілісній екології.

«Принагідно, – зазначив на завершення Папа, – хочу оголосити вам про свій намір відвідати Японію наступного року. Сподіваюся, що це вдасться зробити».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 96 Папа до медпрацівників: На першому місці –людина та її гідність Ставиться до пацієнтів як до людських осіб, а не анонімних чисел, але й самим не перетворюватися в анонімних виконавців закликав Святіший Отець членів Католицької Асоціації медичних працівників.