Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 41 рік, із них 21 присвячений служінню Богу. Світлої пам'яті отець Богдан Кушнір SAC
11:18 Середа 0 3 133
29-08-2018, 11:18

41 рік, із них 21 присвячений служінню Богу. Світлої пам'яті отець Богдан Кушнір SAC

Заупокійна Меса за отця Богдана Кушніра SAC відбулася 28 серпня 2018 року в київській парафії Христа Царя. Літургію очолив єпископ Станіслав Широкорадюк.
Із ним співслужити співбрати святої памяті отця Богдана на чолі з делегатом Товариства Католицького Апостольства Матері Божої Фатімської Отців Паллотинів отцем Артуром Стемпєнем SAC. Також був присутній брат покійного з дружиною.У проповіді єпископ нагадав, що тільки через смерть ми можемо повернутися до дому Небесного Отця, а праця священника навчає і показує не страх смерті, а вічне життя, до якого треба прийти.Бог каже, що для нас приготоване Вічне Життя і потрібно вміти народитися до цього Вічного Життя. Потрібно вміти переступити через цей поріг смерті, щоб увійти в радості до вічного Життя. За це Ісус Христос віддав Своє життя на Хресті...

У житті священника є щось, що додає нам багато відваги перед смертю, перед тим як стати перед Богом-Суддею, додає нам якоїсь упевненості. Перш за все це віра. Господь дав нам величезний дар віри. Віра, яка надає нам сенс життя. Віра в Боже Милосердя дає дуже багато вперненості. Культ Божого Милосердя дає нам стільки оптимізму й добра для душі, що ми перестанем боятися смерті. Що більше ми повіримо в Боже Милосердя, то менше часу нам залишиться для страху... Друге, що нам додає впевненості – це віра в Ісуса Христа у Пресвятій Євхаристії. Ісус сьогодні говорить: «Я є Хліб життя». Якщо ви відмовитеся від цього Євхаристійного Хліба, якщо не будете Його споживати, то ваша душа не має перспективи.Праця священика, його служіння – це навчити людей вірити в Боже Милосердя й навчитися зміцнюватися Ісусом Христом, який присутній у Пресвятій Євхаристії. І третя наша опора, яка додає впевненості, – це віра в заступництво Пресвятої Діви Марії. Мати Божа заступається за нас: навіть тоді, коли ми не здаті молитися й почуваємося недостойними, Вона за нас молиться. Пресвята Богородиця – Мати Милосердя, Мати священиків, праця яких полягає у служіння Ісусові Милосердному. Це служіння не тільки в тому, щоб уміти самому служити, а й щоб навчити інших служити. Уміти навчити не тільки інших не боятися, а й самому не боятися. Вміти навчити скористатися з Божого Милосердя, а також і самому зуміти скористатися.

На завершення проповіді єпископ Станіслав заохотив усіх молитися за отця Богдана й довірити Божому Милосердю його життя і служіння.Отець Богдан помер молодим, і священицьке служіння його було коротке, але це було служіння Безмежному Божому Милосердю. Нехай Мати Милосердя, Мати всіх священиків виблагає для нього у Свого Сина прощення всіх його людських провин і введе до вічної радості.

Після Лутіргії, яку звершить у храмі святого Олександра єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький разом зі священиками дієцезії, отця Богдана перевезуть у смт Рокитне. Тут, у родинній парафії померлого, Месу очолить ординарій Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський, а після Служби Божої отця Богдана поховають на рокитнівському цвинтарі.


Вічний спочинок даруй йому, Господи, а світло віковічне нехай йому світить.

Католицький Медіа-Центр

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 74 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.