Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Україна молилася до Пресвятої Діви Марії Фатімської
12:35 П'ятниця 0 1 383
14-09-2018, 12:35

Україна молилася до Пресвятої Діви Марії Фатімської

13 вересня 2018 року в багатьох містах і селах України люди взяли до рук розарій і зібралися разом, щоб випросити за заступництвом Пресвятої Діви Марії з Фатіми миру для України. 
О 19 годині біля пам’ятника Дюка на Приморському бульварі в Одесі відбулося Молитовне розарієве повстання в намірі миру та припинення війни в Україні. Про це розповів на своїй Фейсбук-сторінці отець Андрій Счастлівцев. До молитви приєдналися люди зі Школи християнського життя і євангелізації.
Молилися до Богородиці й у Львові – світлини з Фейсбук-сторінки отців домініканців.
Віряни мукачівської парафії святого Мартина звернулися з проханнями до Пресвятої Діви під час вечірньої Служби Божої, яку очолив отець Євген Фізер.
У Крисовичах на Львіщині дівчата і хлопці, які щодня допомагають співати під час Літургії, прийшли в паломництво до Богородиці Фатімської. Про це повідомляє сестра Кароліна Баран.Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 80 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.