Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск зустрінеться з проводом єпископату США
17:28 Четвер 0 201
13-09-2018, 17:28

Папа Франциск зустрінеться з проводом єпископату США

Про зустріч Папи Франциска з єпископами США розповів речник Апостольської Столиці Ґреґ Берк.
Як повідомляють Новини з Ватикану, відповідаючи на запитання журналістів щодо зустрічі Його Святості з проводом Конференції католицьких єпископів США, директор Ватиканського прес-центру вказав, що в четвер, 13 вересня, Папа прийме їх в Апостольському палаці у Ватикані.

На аудієнцію прибудуть архієпископ Г’юстона кардинал Деніела Дінардо, очільник Єпископської конференції США, і кардинал Шон Патрік О’Меллі, Бостонський архієпископ, що очолює Папську комісію щодо захисту неповнолітніх. Їх супроводжуватимуть архієпископ Лос-Анджелеса Хосе Орасіо Ґомес, віце-президент Конференції, і її генеральний секретар монсеньйор Браян Бренсфілд.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:53 Вівторок 0 51 Папа до спортсменів-аматорів: Чесна гра вчить жити У понеділок, 15 квітня 2019 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції представників італійської Національної ліги аматорського футболу з нагоди шістдесятої річниці її заснування. До ліги належить понад 12 тисяч різних футбольних об’єднань, зокрема жіночі футбольні команди й команди пляжного футболу; вона об’єднує понад мільйон членів, захоплених футболом.