Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Початок навчального року в Інституті богословських наук Непорочної Діви Марії в Городку
16:33 Четвер 0 354
13-09-2018, 16:33

Початок навчального року в Інституті богословських наук Непорочної Діви Марії в Городку

10 вересня 2018 року в Інституті богословських наук у Городку, що на Хмельниччині, розпочався навчальний рік. 
У понеділок отець ректор Олег Жарук зарахував на перший курс 12 студентів, а вже у вівторок розпочалися лекції й екзаменаційна сесія для І–V курсів. Цього тижня студенти прослухають лекції з догматичного богослов’я: маріологію (пані Ірина Сашко), пневматологію (отець Петро Балог), есхатологію (отець Віталій Слободян) і теодицею (пан Олексій Павлюк).


Третього дня сесії, в середу, до студентів у проповіді звернувся віце-ректор отець Сергій Хитрий. Розмірковуючи про фрагмент Євангелія від Луки про блаженства (Лк 6, 20-26), він звернув увагу присутніх на те, які мають бути наші пріоритети в земному житті, щоб осягнути спасіння. Важливий не статус чи диплом, справжнє досягнення – переміна мислення: «Навчання в інституті – це перш за все метаноя. Ми маємо зрозуміти, що насправді важливе та пріоритетне в нашому житті».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 91 Паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до бердичівського санктуарію 18 травня 2019 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві з паломництвом прибули 50 міністрантів із Коростеня, Житомира й Коростишева; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.