Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч християнської молоді у Сваляві на Закарпатті
10:24 Четвер 0 411
13-09-2018, 10:24

Зустріч християнської молоді у Сваляві на Закарпатті

У свалявській парафії Внебовзяття Пресвятої Богородиці, якою опікуються отці сальваторіани Антоній Зіемба й Томаш Коза, з 10 до 12 серпня 2018 року тривала вже восьма зустріч християнської молоді. Гаслом цьогорічної зустрічі стали слова «Ти є дорога, правда і життя». 
Як повідомляє Мукачівська дієцезія, у зустрічі, крім молоді зі Сваляви, взяли участь хлопці й дівчата з Мукачевого, Ужгорода, Перечина, Великого Березного, Оноківців, Чинадієва – загалом 100 осіб.


Конференції для молоді читав отець Сергій Герзанич. До учасників приєдналися також двоє семінаристів: Олег зі Сваляви й Петро з Чернівців.


Першого дня зустрічі учасники перебували на території парафії, а ночували в будинках парафіян. Другий день уже традиційно провели на природі, на березі річки в селі Солочин, де й заночували в наметах. Завершилася зустріч у неділю Службою Божою.

Андрій Зирнзак

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:28 Понеділок 0 91 Паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до бердичівського санктуарію 18 травня 2019 року до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві з паломництвом прибули 50 міністрантів із Коростеня, Житомира й Коростишева; до них долучилися представники бердичівських і навколишніх парафій.