Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реєстрація нової ради Лицарів Колумба в Кам’янці-Подільському
13:46 Понеділок 1 341
3-09-2018, 13:46

Реєстрація нової ради Лицарів Колумба в Кам’янці-Подільському

Від Найвищої ради Лицарів Колумба надійшло повідомлення про реєстрацію нової ради Лицарів Колумба в Кам’янці-Подільському при санктуарії Пресвятого Серця Ісуса.
Офіційна дата заснування цієї, вже другої в Кам’янці-Подільському, ради під покровом святого Юрія-Георгія (#17088) – 17 липня 2018 року.

Завершився непростий шлях до створення ради, адже перед тим відбулися ініціації й численні зустрічі парафіян із лицарями. Створення ще однієї, уже 26-ї ради Лицарів Колумба на теренах України відбулося з ласки Божої та завдяки активності регіонального делегата Івана Праворського й отця Кшиштофа Кіцки – настоятеля санктуарію.

Вітаємо лицарів і спільноту санктуарію Пресвятого Серця Ісуса з реєстрацією ради Лицарів Колумба і сподіваємося, що лицарі нової ради під покровом святого Юрія-Георгія разом із лицарями ради святого Леона зроблять достойний внесок у загальну скарбницю справ українського лицарства та в історію славного Кам’янця-Подільського.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Віталій
Додав Віталій
3 вересня 2018 15:00
Вітаю новостворену Раду! Бажаю її лицарям Божого благословення при звершенні справ у допомозі парафіянам і Церкві! Тішуся, що в Україні з’являються нові Ради і спільноти Лицарів Колумба!

Новини з України 17:01 Середа 0 93 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.