Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Новий модератор курії в Київсько-Житомирський дієцезії
12:37 Вівторок 0 872
4-09-2018, 12:37

Новий модератор курії в Київсько-Житомирський дієцезії

1 вересня декретом єпископа Віталія Кривицького призначено нового модератора курії – отця доктора Олександра Язловецького. 
Олександр Язловецький народився 2 березня 1979 року в Шаргороді на Вінниччині.

Після навчання у школі й ПТУ вступив до Вищої духовної семінарії Святого Духа в Городку Хмельницької області. Пресвітерські свячення отримав 2004 року від єпископа Леона Дубравського. Працював вікарієм у Мурафі на Вінниччні та вихователем у городоцькій семінарії.

З 2006 року продовжив навчання в Папському Латеранському університеті в Римі, де спочатку захистив ліцензіат, а пізніше – докторат із канонічного права. Після повернення з Рима працював у семінарії віце-ректором і ректором. 

За Кодексом канонічного права, модератор курії – це священик, який має завдання координувати, під владою єпископа, адміністративні справи курії та чувати, щоб інші працівники належно виконували довірені їм функції. Модератор курії бере безпосередню участь у виконавчій владі.

Джерело – Київсько-Житомирська дієцезія.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 74 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.