Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції Оази родин у Ворзелі: світло і життя
15:37 П'ятниця 0 994
31-08-2018, 15:37

Реколекції Оази родин у Ворзелі: світло і життя

На території ворзельської семінарії з 9 до 23 серпня тривали реколекції Оази родин І ступеня руху «Світло-Життя».
8 серпня подружжя й сім’ї з Києва, Запоріжжя, Бердичева, Житомира й села Корчак, що на Житомирщині, прибули, аби зміцнити свої родини та зрости у вірі. Їх супроводжували під час реколекцій отець Альберт Гаспарян, подружжя Ліщенків – головні аніматори, подружні пари-аніматори Гасини й Тасковецькі.15-денний шлях реколекцій базується на таємницях Розарію й охоплює теми, скеровані на порозуміння та прощення в родині, планування й відкритість для нового життя, вдосконалення стосунків між чоловіком і жінкою та батьками і дітьми, Літургію й читання Божого Слова тощо. Щоденні конференції зміцнювалися заняттями в групах, практикою подружнього діалогу, можливістю перебування разом, молитвою та важливими постановами.Протягом цих днів учасники пройшли цілий літургійний рік, мали можливість навчатися літургійного співу, прислуговування біля вівтаря й підготовки Літургії Слова. Для дітей були передбачені катехизи й різноманітні вправи, ігри на природі та спільний перегляд мультфільмів. Іноді після вечері всі збиралися на веселі вечори, де на них чекали танці, конкурси й гарний настрій.13-го дня Оазу відвідав архієпископ Віталій Кривицький, який у проповіді ще раз нагадав учасникам важливість родини у свідченні істини сучасному світу.

«Про Оазу не можна розповісти, її треба пережити». Це час благодаті, коли людина встановлює з Богом особисті стосунки, а з ближніми творить одну спільноту, щоб разом ставати зрілими християнами.

Юлія Бойко

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 74 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.