Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вічні обіти сестри служебниці в Косові на Тернопільщині
14:06 Четвер 3 1 546
16-08-2018, 14:06

Вічні обіти сестри служебниці в Косові на Тернопільщині

Віряни в с. Хом'яківка (парафія Косів) на Тернопільщині по-особливому пережили цьогорічну урочистість Внебовзяття Пресвятої Богородиці. Цього дня вічні обіти склала сестра Марія Бідочко зі Згромадження сестер Служебниць Пресвятої Діви Марії Непорочного Зачаття.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Урочисті заручини з Богом відбулися в присутності єпископа Леона Малого, священиків, сестер, родини й односельців у рідному селі черниці – Косові. Далі сестра Марія служитиме у Вінниці.

До речі, це не перше покликання з її родини. Двоюрідний брат сестри Марії – священик Львівської архідієцезії отець Микола Леськів.

У чернечому житті вічні обітниці – це своєрідний шлюб і весілля. Як молоді дають обітницю одне одному жити у вірності, так і ченці й черниці дають Господові обітницю жити в чистоті, послуху й убогості та віддавати життя, щоб свідчити Воскреслого Господа.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
3 комментарія
Гість Марія
Додав Гість Марія
16 серпня 2018 17:25
не на Франківщині а на Тернопільщині! Чортківський р-н, с. Косів
о. Микола
Додав о. Микола
16 серпня 2018 21:26
http://chortkivrr.gov.ua/154 с. 
Косів, Чортківського р-н, на.Тернопільщині! На сайті rkc.lviv.ua написано правильно. Прошу виправити!verbava
Додав verbava
17 серпня 2018 12:36
Дякуємо нашим читачам за уважність!
Новини з України 13:21 П'ятниця 0 1 009 У Зарічанах відбувся VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших З 13 до 18 травня 2019 року в осередку «Карітас-Спес» у Зарічанах на Житомирщині під гаслом «Жити Євангелієм у спільноті» тривав VI капітул Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, який очолив міністр Провінції брат Даниїл Ботвіна.