Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Впровадження настоятеля в київський собор святого Олександра
13:50 Неділя 0 1 287
26-08-2018, 13:50

Впровадження настоятеля в київський собор святого Олександра

Під час Літургії в неділю, 26 серпня 2018 року, у храмі святого Олександра в Києві відбулося впровадження нового настоятеля отця Станіслава Інжиєвського.
Урочисту присягу та сповідання віри отець Станіслав склав у присутності отця Бенедикта Крока OCD та парафіяльної спільноти.

Отець Станіслав Інжиєвський народився 7 лютого 1980 року в місті Новоград-Волинський на Житомирщині, закінчив Вищу духовну семінарію Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, отримав пресвітерські свячення 24 травня 2005 року. Досі служив вікарним священиком у парафії святої Варвари в Бердичеві, у парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії в Черкасах і в парафії святого Олександра в Києві, був настоятелем парафії святої Анни в Тальному на Черкащині.

Фото з Фейсбук-сторінки сестри Агати Нуцковської.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 93 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.