Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Джованні Беччіу очолить Конгрегацію у справах визнання святих
14:41 Субота 0 232
26-05-2018, 14:41

Архієпископ Джованні Беччіу очолить Конгрегацію у справах визнання святих

Архієпископ Джованні Анджело Беччіу з ересня замінить кардинала Аджело Амато на чолі Конгрегації у справах визнання святих.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

У суботу, 26 травня 2018 року, у Ватикані було повідомлено про те, що Папа Франциск призначив префектом Конгрегації у справах визнання святих архієпископа Джованні Анджело Беччіу.

У повідомленні зазначено, що архієпископ Беччіу вступить на цю посаду наприкінці серпня цього року. Тимчасом він і надалі залишається заступником державного секретаря із загальних питань до 29 червня та спеціальним делегатом при Суверенному Мальтійському Ордені.

Нагадаємо, що після молитви «Царице Неба» в неділю П’ятидесятниці Папа Франциск оголосив про те, що 29 червня проведе у Ватикані консисторію з нагоди введення в сан нових кардиналів. У переліку номінованих кардиналів є також архієпископ Анджело Беччіу. На новій посаді він замінить кардинала Анджело Амато, якому 8 червня 2018 року виповниться 80 років.

За темою:
Папа Франциск про три колони богопосвяченого життя: молитву, вбогість і терпіння
Папа зустрінеться з чилійськими священиками, які самі були жертвами сексуального насильства
Папа: Експлуатація людської праці – смертний гріх

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:49 Понеділок 0 96 Папа: Молитва переображує нас і осяває все довкола Христове Переображення показує нам християнську перспективу страждання: воно – необхідний, але проміжний етап. На цьому наголосив Папа Франциск, зустрічаючись у неділю, 17 березня 2019 року, з вірними, які опівдні зібралися на площі святого Петра, аби проказати молитву «Ангел Господній». Він коментував розповідь святого Луки про Переображення, яким «Ісус дає учням Петрові, Якову і Йоанові заздалегідь засмакувати славу Воскресіння».