Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Несподіваний візит Папи Франциска до хворої знайомої
15:29 Неділя 0 1 297
29-07-2018, 15:29

Несподіваний візит Папи Франциска до хворої знайомої

Увечері 28 липня 2018 року Папа Франциск неочікувано прибув на вулицю Алессандрія в кварталі Саларіо в Римі, щоб відвідати свою стареньку знайому, яка не може виходити з дому через хворобу, але не раз просила про зустріч.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Небагато були тих, хто впізнав синій «Ford Focus» із ватиканськими номерами, яким користується Папа Франциск. Попри спеку та сумніви, вони вирішили чекати біля під’їзду на того, хто приїхав цим автомобілем. З Його Святістю прибули лише жандарми й кілька поліцейських у цивільному, що залишилися при вході будинку, в якому мешкає жінка.

Відвідини тривали з годину, а зійшовши на вулицю, Папа опинився в оточенні невеликої групи місцевих мешканців, з якими щиро привітався, кожному потиснувши руку. Він також зупинився погратися з дитиною. Попереджений про присутність такого особливого гостя, один хворий чоловік, який мешкає в тому самому будинку, також зійшов на вулицю, аби попросити Папиного благословення.

Це були моменти великої радості для кварталу, який Папа Франциск добре знає. За кількасот метрів звідтіля, на площі Буенос-Айреса, розташована аргентинська церква Співстраждання Пресвятої Марії, у якій він ще як кардинал, перебуваючи в Римі, зустрівався з земляками.
Новини зі світу 16:30 Субота 0 305 У Хорватії відбувається зустріч генеральних секретарів єпископських конференцій Європи Зустріч розпочалась 30 червня та триватиме до 3 липня. Україну представляє єпископ Віталій Скомаровський, який є Генеральним секретарем при Конференції єпископату України.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.