Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ірландські марки до візиту Папи Франциска
11:18 П'ятниця 0 864
27-07-2018, 11:18

Ірландські марки до візиту Папи Франциска

В Ірландії випустили дві марки з нагоди ІХ Всесвітньої зустрічі сімей і візиту Папи Франциска, запланованого на 25 і 26 серпня 2018 року.
Як повідомляє Donegal Now, марки надійшли у продах 26 липня, за місяць до події. Їх можна придбати в інтернеті, у поштових відділеннях Дубліна і в окремих – по всій країні.Найбільшого попиту чекають на марки номіналом 1 євро: їх надруковано півмільйона. Тут зображений Папа Франциск із голубом. На марках номіналом 1,5 євро, яких надрукували 100 тисяч, бачимо три покоління родини, які разом крокують пляжем. Дизайн розробила місцева дублінська студія.


Під час презентації архієпископ Дубліна Діармайд Мартін подякував Пошті Ірландії та сказав, що ці марки будуть хорошою згадкою про «незабутній і наснажливий візит Папи Франциска на Всесвітню зустріч сімей в Ірландії – візит, який позначає великі можливості для Церкви і країни».

Новини зі світу 12:30 Неділя 0 97 Папа у таборі біженців: Здолаймо параліч страху і байдужість, яка вбиває! Папа Франциск вдруге відвідав грецький острів Лесбос, щоби висловити солідарність з мігрантами і біженцями, які змушені залишити свій рідний край в пошуках безпеки та гідного життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.