Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Лист вдячності за «Humanae Vitae»: енцикліка, яка зберегла життя мільйонам
17:02 Четвер 0 645
26-07-2018, 17:02

Лист вдячності за «Humanae Vitae»: енцикліка, яка зберегла життя мільйонам

Київ – Львів, 25 липня 2018

Великих діл Бога не забуваймо (пор. Пс 78)
Його Святість Франциск, Папа Римський
Його Преосвященство, кардинал Луїс Франсіско Ладарія Феррер, префект Конгрегації доктрини віри
Його Преосвященство кардинал Кевін Йосеф Фарелль, префект Дикастерії у справах мирян, родини і життя

Ваша Святосте!

Високопреосвященні Отці Кардинали!

Прагнемо виразити нашу велику радість і вдячність Богу за той неймовірний дар для Церкви, яким було оголошення енцикліки Папи Павла VI «Humanae Vitae». Відтоді минуло 50 років, а зміст цього документа й надалі додає відваги жити євангельським радикалізмом, розвиваючи поставу цілковитої довіри Богу.

Хочеться вигукнути разом із апостолом Петром: «Ми всі цьому свідки» (Ді 2, 32). Свідки того, що ця пророча, сповнена міці Духа наука Папи Павла VI врятувала багато родин і подружжів, а тисячі християн народилися, тому що їхні батьки відважно відповіли на заклик Церкви і відкрилися на життя. Свідками цього є багато родин в Україні, які, як у час жахливих переслідувань Церкви, так і сьогодні, в добу економічної кризи, залишаються вірними Христу, стаючи свідками Євангелія Життя.

З нагоди 40-ї річниці проголошення енцикліки Папа Бенедикт XVI у промові згадав, що «Humanae Vitae» швидко стала знаком протиріччя (пор. Лк 2, 34), однак через стільки років не лише не втратила актуальності, а й відкрила далекоглядність Церкви. У час, коли святкуємо 50-ту річницю цього дару для Церкви, ситуація не тільки змінилася, а й певною мірою погіршилася. Віримо, що й надалі – за словами улюбленого Папи-емерита – Humanae Vitae буде значним жестом відваги й нагадуванням цілісності доктрини і Традиції Церкви для всіх вірних.

Сповнені духом вдячності Богу за Його дари в цю нелегку епоху відчайдушної конфронтації з «цивілізацією смерті» та ментальністю цього світу, прагнемо запевнити вас про нашу молитву. Просимо Всемогутнього Бога, щоб наділив вас і ваше служіння потрібною силою духа та істинною Божою Мудрістю!

Цей лист завершуємо словами нашого Господа: «Відваги! Я бо подолав світ» (Йн 16, 33).


***

Заохочуємо підписати Лист вдячності за цей неймовірний дар для Церкви!

Щоби підписати, тисніть сюди

In Christo
1. Єпископ Радослав Змітрович, голова Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.
2. Єпископ Ян Нємєц, заступник голови Комісії.
3. о. Роман Лаба, д-р біблійного богослов’я, директор Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин.
4. о. Яцек Коцур, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.
5. с. Доріс Гаврийолек, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.
6. Андрій Мединський, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.
7. Ольга Мединська, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні, мати 7 дітей.
8. Тереза Андрущишина, д-р педагогіки, викладач Інституту богословських наук ПДМ (філія Люблінського католицького університету), член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.
9. Вікторія Зіґерт, секретар Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Джерело: Родина

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:08 Вівторок 0 63 Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.