Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Свято в санктуарії Ісуса Милятинського
16:21 П'ятниця 0 420
27-07-2018, 16:21

Свято в санктуарії Ісуса Милятинського

26 липня 2018 року парафія санктуарію Ісуса Вмираючого Милятинського в Кам'янці-Бузькій на Львівщині переживала відпуст на честь святої Анни. 
Про це розповідає на сторінці у Фейсбуку Юрій Самсін.

Гостями свята були колишні настоятелі парафії, отці Владислав Дерунов та Віктор Стахув, а також отець Микола Леськів із Червонограда й отець Якуб Дембіцький із Нового Яричева.


Месу відслужив отець Владислав Дерунов. У гомілії він виклав детальну історію культу святої Анни на кам'янецькій землі та нагадав, що старше покоління має бути прикладом віри для своїх дітей і внуків. Потрібно не словом, а дієвим прикладом віри показувати дітям і внукам, хто такі справжні християни.


Спілкування продовжилось і після Служби Божої, адже зустрілися люди, яких єднає спільне сповідування Христової віри.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:46 П'ятниця 0 176 Духовні воїни ХСП готуються до служіння 7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.