Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День молоді в Лановичах під гаслом «Підійдіть, не бійтеся!»
17:37 П'ятниця 0 1 136
27-07-2018, 17:37

День молоді в Лановичах під гаслом «Підійдіть, не бійтеся!»

У Лановичах, «українському Ла-Салетті», тривають ХІІІ Салетинські дні молоді. Помолитися з юними католиками 25 липня прибув архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Слова воскреслого Ісуса – «Підійдіть, не бійтеся», стали гаслом ХІІІ Салетинських днів молоді в Лановичах. Сюди прибули хлопці й дівчата з парафій, де служать священики Згромадження Отців Місіонерів Матері Божої з Ла-Салетта. Окрім учасників зі Львівської архідієцезії, в Лановичі по духовну підтримку приїхали молоді віряни з Кам’янець-Подільської та Харківсько-Запорізької дієцезій. 

25 липня до Лановичів прибув архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький. «У нашій щоденності не вагаймося просити про віру, щоб Бог дав нам розуміння Божого слова, Євангелія, додав відваги, щоб ми були добрими в наших діях, правдомовними й чесними», – звернувся до молоді Львівський митрополит. 

У проповіді архієпископ говорив про те, що ми потребуємо відваги, бо віру можна втратити, можна її занедбати – і то дуже швидко. Достатньо почати занедбувати молитву, спілкування з Богом, дозволити, щоб у серці оселилася слабкість і прагнення поставити себе на місце Бога та служити собі. Може, ми будемо навіть ходити до храму, співати разом пісні, але що з того, якщо ми не дозволимо Богові торкнутися нас і перемінити, якщо ми не дозволимо Богові засіяти в наше серце гірчичні зерна віри, якщо ми з Ним не будемо розмовляти.

Митрополит заохотив не тільки просити про допомогу в навчанні, а шукати зустрічі й розмов із Богом про своє життя, запитувати Його, які він має нас кожного плани. Адже Господь чекає, щоб кожен прийшов і розказав Йому про своє життя, про те, що важливе. «Прийди і скажи Йому також про те, що тобі складно вірити, і проси, аби Він помножив твою віру. Проси про тих, які не вірять або чекають на надзвичайні знаки, щоб увірувати. Проси спільноту вірних молитися про тебе. Май відвагу просити і про це. Не соромся, що потребуєш молитви», – закликав він.

Під час Меси учасники ХІІІ Салетинської зустрічі молоді в Лановичах молилися про мир в Україні, про звільнення з полону всіх українських воїнів і політичних в’язнів, про добрий врожай, а також дякували отцям салетинам за організацію зустрічі, а парафії в Лановичах – за гостинність і молитовну підтримку.
Новини з України 12:00 Субота 0 215 Молімося за парафію у Брюховичах, що постраждала від пожежі Як вже повідомлялося, 3 грудня у парафії під Львовом сталась пожежа. Отець В'ячеслав Гриневич SAC, який здійснює служіння делегата провінціала отців паллотинів, дякує за молитовну підтримку та просить про подальшу молитву в намірі відновлення знищеної святині. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.