Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа зустрінеться з чилійськими священиками, які самі були жертвами сексуального насильства
09:12 П'ятниця 0 280
25-05-2018, 09:12

Папа зустрінеться з чилійськими священиками, які самі були жертвами сексуального насильства

З 1 до 3 червня 2018 року Папа Франциск прийматиме у Ватикані священиків, які стали жертвами насильства в Чилі кількадесят років тому, аби висловити їм свою близькість та вислухати думку щодо запобігання таким злочинам.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

На початку червня Папа Франциск прийме у Ватикані другу групу постраждалих внаслідок зловживань у Чилі. Цього разу йдеться про п’ятьох священиків, які стали жертвами зловживань владою, сумлінням і сексуальних домагань. Разом із ними будуть двоє священиків, які підтримували постраждалих у духовній і юридичній сфері, та двоє мирян. Усі вони будуть гостями Понтифіка в домі святої Марти.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначено, що цією зустріччю, запланованою ще місяць тому, Папа хоче висловити свою близькість священикам, які стали жертвами сексуального насильства, супроводжувати їх у стражданнях та почути їхню цінну думку щодо того, як покращити актуальні заходи із запобігання подібним злочинам.
 
Зустрічі відбуватимуться з 1 до 3 червня в атмосфері довіри та конфіденційності. Уранці 2 червня Понтифік відслужить із ними приватну Месу. Передбачені спільна та індивідуальні зустрічі.

Так завершиться перший етап зустрічей Папи з жертвами систематичних зловживань, що трапилися кілька десятиріч тому в одній із парафій. Не виключено, що такі ініціативи повторюватимуться і в майбутньому. Понтифік просить вірних у Чилі, зокрема, з парафій, де служать згадані священики, супроводжувати їх молитвою.


За темою:
Папа Франциск відкрив Пленарну асамблею італійського єпископату
Папа: Благаю Господа загоїти рани й обдарувати Україну миром
Папа: Християнське свідчення – це вияв прийняття Святого Духа

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 58 Отець Ганс Цольнер про результати зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» Отець Ганс Цольнер SJ, президент Центру захисту неповнолітніх Папського Григоріанського університету та член Папської комісії захисту неповнолітніх, розповідає про зусилля, спрямовані на захист неповнолітніх, яких і надалі докладає Церква після лютневої зустрічі у Ватикані.