Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Милосердя без теорії» ‒ день зосередження для молоді відбувся у Хмельницькому
16:24 Середа 0 470
21-02-2018, 16:24

«Милосердя без теорії» ‒ день зосередження для молоді відбувся у Хмельницькому

У суботу, 17 лютого, у реколекційному домі Яна Бейзима на Гречанах (м. Хмельницький) відбулася зустріч молоді на тему «Блаженні милосердні». Близько 60 наків і дівчат із Хмельницького, Мацьківців, Маниківців, Волиці, Шаровечки, Городка зібралися, щоби разом пережити день зосередження.


Зустріч розпочалася з реєстрації та духмяного чаю з печивом, після чого ведучі спільною молитвою з учасниками відкрили шостий день зосередження для молоді у Хмельницькому «Блаженні милосердні». На початку згадали, як усе починалося, розповіли про п’ять попередніх днів зосередження, об’єднаних темою блаженства, що відбуваються чотири рази на рік. Потім учасники, розділившись на команди, пантомімою відтворювали діла милосердя для душі й тіла.
Одним із важливих моментів зустрічі були свідчення людей, які проходять реабілітацію від різних залежностей, розповідь про їхній досвід зцілення та милосердя. Незвичайну історію людської доброти та Божої підтримки в житті засвідчила колишня мешканка «Дому захисту життя» у Писарівці, яким опікуються сестри канонічки Святого Духа.

Мати трьох дітей кілька років тому опинилася з восьмимісячною дитиною на вулиці в переддень Різдва, та допомога небайдужих людей стала неоціненною. Зараз вона з дітьми мешкає у власному будинку. Після зворушливих свідчень молодь перейшла до «практичного милосердя», розділившись на чотири групи за вибором, а саме: написання листа ув’язненим, приготування вареників для безпритульних, розфарбовування декоративних писанок до Великодня, виторг з продажу яких піде на благодійність, та створення пролайф-плакатів проти абортів.
Далі був смачний обід, вільний час для спілкування та знайомства.

Останній блок дня зосередження був присвячений молитві під час адорації Пресвятих Дарів і Меси, милосердя Боже торкнулося й тих, хто в таїнстві сповіді віддавав свої гріхи Богові.

Ось таким насиченим на події та переживання був цей день зосередження. Запрошуємо до Хмельницького на наступний такий «день молоді» весною, який відбудеться на парафії Христа-Царя.

Людмила Бабій

За темою:
Pеколекції для учасників Руху Світло-Життя після ІІ ступеня у Львові
У Тиврові відбувся день зосередження для молоді
«Біблія – Божий лист до кожного з нас». Реколекції для підлітків у Крисовичах

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:24 Середа 0 68 Урочистість святого Йосифа у Вищій духовній семінарії в Брюховичах на Львівщині 19 березня 2019 року, в урочистість святого Йосифа, у каплиці Львівської митрополичої ВДС святого Йосифа у Брюховичах відпустову Службу Божу очолив отець Павел Томис ОМІ, настоятель парафії святої Марії Магдалини у Львові, який тоді святкував також свій День народження.