Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч богопосвячених осіб Львівської архідієцезії – вперше в Червонограді
13:57 П'ятниця 0 826
2-02-2018, 13:57

Зустріч богопосвячених осіб Львівської архідієцезії – вперше в Червонограді

1 лютого в Червонограді на Львівщині сталась історична подія – в парафії Зіслання Святого Духа вперше відбулася зустріч богопосвячених осіб Львівської архідієцезії, в якій взяли участь 27 чернечих згромаджень.
Про це повідомляє парафія Зіслання Святого Духа в Червонограді.

Свято розпочалося о 10-й годині, коли ченці й черниці вдивлялися в Ісуса у Пресвятих Дарах і мали можливість приступити до Таїнства Примирення. Опісля отець Роман Лаба OSPPE виголосив конференцію, в якій підкреслив суть справжньої спільноти: «Слухай і будеш любити. Господь говорить нам: слухай – і будеш знати, як любити. Ми не можемо полюбити Бога так, як Він нас полюбив, бо Він перший полюбив нас, але полюбити ближнього так, як Бог нас любить, ми можемо – тоді, коли перші полюбимо його… Суть чернецтва проста – приліпитися до Бога всією душею, всім серцем, всіма силами своїми. Той, хто чинить беззаконня, не приліпився до Бога... Наше приліплення до Бога – це обітниці: чистоти, бідності й послуху. І не може бути між Богом і мною жодної шпаринки, бо сатана буде цим користуватися».

Далі, після освячення свічок і процесії до храму, відбулася Меса, яку очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава. Під час неї всі богопосвячені особи відновили свої обітниці. На завершення Літургії настоятель отець Микола Леськів подякував єпископові за організацію такої події в парафії та привітав ченців і черниці зі святом. Єпископ заохотив до вірності у прийнятих обітницях, подякував усім за приїзд, спільну молитву та проголошене слово й уділив урочистого благословення. Завершилася зустріч спільним почастунком у парафіяльному будинку.

сестра Оксана Понідзельська

За темою:
Богопосвячене життя в Україні: інтерв’ю з єпископом Едуардом Кавою
Промова Папи Франциска до учасників пленарного засідання Конгрегації у Справах Інституцій Богопосвяченого Життя та Спільнот Апостольського Життя
Папа Франциск про вимоги й характеристики душпастирства покликань

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:35 Середа 0 76 Домініканське душпастирство в Києві: про досвід особистої зустрічі з Богом Суботнього вечора 13 жовтня в Інституті святого Томи Аквінського учасники домініканського душпастирства говорили про досвід у духовному житті. Отець Ігор Гнюс ОР прочитав доповідь, а опісля відбулася жвава дискусія.