Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » На Закарпатті відбулося засідання Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ
10:56 П'ятниця 0 960
9-02-2018, 10:56

На Закарпатті відбулося засідання Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ

6 лютого 2018 року в селі Синяк Мукачівського району Закарпатської області розпочалося засідання Комісії у справах душпастирства молоді Римсько-Католицької Церкви в Україні. У зустрічі взяли участь 8 душпастирів із різних дієцезій і троє представників молоді. Робота комісії розпочалась із екскурсії до Кафедрального собору в Мукачеві та Католицького ліцею імені святого Іштвана.
Під час першого робочого дня засідання відбувалися доопрацювання "Стратегії на 2018-2020 роки" а також узгодження календаря заходів на поточний рік.
Святу Літургію очолив отець Вальдемар Павелець SAC, представник Києво-Житомирської дієцезії. У проповіді він наголосив, що душпастирство вимагає самопожертви та відмови від власних амбіцій. По закінченні засідання члени комісії поїхали до Мукачева прогулялися вечірнім містом. Другий день розпочався Службою Божою, яку провадив отець Микола Лучинський, представник Кам'янець-Подільської дієцезії. Після Служби була представлена доповідь Анни Додар "Покоління Z. Цінності та пріоритети" (результати опитування молоді за 2017 рік). Також комісії були представлені умови участі молоді у Світовому дні молоді в Панамі. Було вирішено, що наступне засідання відбудеться в Запоріжжі у вересні 2018 року.

Анна Додар

За темою:
Запрошуємо молодь на день зосередження «Блаженні милосердні» у Хмельницькому
Облаткова зустріч францисканської молоді в Житомирі
«А ти на чому будуєш?» – реколекції «Дім на скелі»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:13 Вівторок 0 124 У Залужжі на Тернопільщині волонтери відновлюють костел Святої Розалії Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ять і любов» розпочали відновлювати римо-католицький костел Святої Розалії, що у селі Залужжя Збаразького району.