Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Облаткова зустріч місіонерів облатів в Обухові
12:50 Неділя 0 671
28-01-2018, 12:50

Облаткова зустріч місіонерів облатів в Обухові

З 24 по 26 січня, у центральному домі Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні в місті Обухові відбувалась щорічна облаткова зустріч усієї Делегатури Місіонерів Облатів з України і Росії.

Зустріч розпочалась урочистою молитвою «Літургія Годин» у домашній каплиці, а після молитви почалася святкова вечеря з діленням облаткою та спільним колядуванням.


Наступний день почався з конференції, яку вів настоятель Делегатури о. Павло Вишковський ОМІ. Тема конференції: «Рік облатських покликань». У кожній із облатських спільнот України й Росії було визначено відповідальних за справу покликань. Після конференції відбулась Меса, яку очолив і виголосив проповідь єпископ Радослав Змітровіч ОМІ. Під його проводом відбулось урочисте відкриття і освячення Дому Милосердя, призначеного для служіння нужденним городянам Обухова.


Увечері після Адорації Ісуса в Пресвятих Тайнах облати мали змогу почути свідчення двох нових членів Делегатури, що почали свою місійну послугу на теренах нашої країни з вересня минулого року: о. Христофора Махельського ОМІ, який тепер працює в Полтаві і є відповідальним за душпастирство молоді ОМІ і о. Павла Шляхети ОМІ, який служить у парафії св. Миколая у Києві.


Богдан Кузьменко

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:35 Середа 0 76 Домініканське душпастирство в Києві: про досвід особистої зустрічі з Богом Суботнього вечора 13 жовтня в Інституті святого Томи Аквінського учасники домініканського душпастирства говорили про досвід у духовному житті. Отець Ігор Гнюс ОР прочитав доповідь, а опісля відбулася жвава дискусія.