Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В останню неділю лютого Папа відвідає ще одну римську парафію
11:20 Середа 0 242
21-02-2018, 11:20

В останню неділю лютого Папа відвідає ще одну римську парафію

Наприкінці лютого Папа Франциск відвідає наступну парафію Римської дієцезії. У неділю, 25 лютого 2018 року, він завітає до північно-східного передмістя Рима, до парафії святого Папи Гелазія.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Як звичайно під час таких візитів, Папа зустрінеться з дітьми й підлітками, які відвідують катехизацію, із молоддю та сім’ями, із хворими й похилими віком, із бідними та працівниками парафіяльного осередку «Карітас». Поспілкувавшись із двома юнаками з Ґамбії, якими опікується парафія, Папа висповідає кількох вірних, після чого очолить Месу. Крім парафіяльних душпастирів, йому співслужитимуть парохи з інших громад цієї префектури, вислужені парохи й деякі священики друзі цієї громади. Друге читання під час літургії виголосить незряча особа.

Заснована 1972 року, парафія святого Гелазія Папи розташована в самому серці кварталу й оточена багаповерхівками. Храм постійно відвідують сотні вірних, чимало молоді щоденно бере участь у програмі ораторії. Серед дітей, які відвідують катехизацію при парафії, була маленька Джулія Рінальдо, яка загинула під час землетрусу 24 серпня 2016 року, прикривши собою сестричку від завалів, врятувавши її життя. На честь дівчинки названо катехитичний клас.

Громада допомагає приблизно 250 убогим, які щочетверга отримують одяг і продовольчі набори. У четверги також діє благодійна їдальня, де харчуються приблизно 50 людей, чимало з них безхатченки, що мешкають у розташованому поблизу парку.
Кожна друга неділя місяця в парафії повністю присвячена родинам. Вони зустрічаються після Меси, щоб обговорити найрізноманітніші теми. Крім того, в громаді утворилися кілька груп, які щотижня збираються в помешканнях своїх членів для читання та роздумування над Божим словом.

За темою:
Розмова Папи зі священиками Римської дієцезії про різні вікові етапи служіння
Папа Франциск завітав на 70-річчя до єпископа дієцезії Албано
«Караван Миру» Дитячої католицької акції на молитві з Папою

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:32 Середа 0 40 Папа Франциск відвідає Марокко Директор Ватиканського прес-центру повідомив, що Папа Франциск на запрошення Його Величності Короля Мухамеда VI й місцевих єпископів 30 і 31 березня 2019 року побуває з Апостольським візитом у Марокко, де відвідає Рабат і Касабланку. Програму візиту буде оприлюднено пізніше.