Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Зарічанах на Житомирщині триває відпочинок дітей зі Сходу України у межах акції «Папа для України»
09:17 Вівторок 0 314
20-02-2018, 09:17

У Зарічанах на Житомирщині триває відпочинок дітей зі Сходу України у межах акції «Папа для України»

У таборі «Надія» в селі Зарічани Житомирської області тривають навчання й відпочинок дітей зі Сходу України в рамах акції «Папа для України».
Про це повідомляє «Карітас-Спес Україна».

Табором опікуються волонтери та працівники, отці з релігійної місії Римсько-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес», яка зокрема опікується сиротами й дітьми з малозабезпечених сімей. Саме такі діти із сиротинців та інтернатів Донбасу приїхали до Зарічан.

Окрім навчання та виховання, дітлахам у таборі пропонують культурну програму. Нещодавно, наприклад, їх возили до музею космонавтики в Житомирі. Музей носить ім’я одного з основоположників космонавтики у СРСР Сергія Павловича Корольова, який походить з України, якраз із Житомира.
Меморіальна частина музею розташована в маленькому домі, де на початку XX століття мешкала сім'я Корольових. Інтер'єри відновлені за спогадами матері космонавта. В експозиції павільйону «Космос» є оригінали й макети космічних апаратів, костюми й інше спорядження. Там можна побачити технологічний зразок космічного корабля «Союз», макет «Місяцехода-2», оригінал спускової частини корабля «Союз-27», що побував у космосі. Однин із найцінніших експонатів – капсула з місячним ґрунтом, подарунок від NASA.

Цікавості дітлахів не було меж. Адже багато хто з них виїхав за межі Східної України вперше. А тут ще й космос, та який – реальний!

За темою:
Відпочинок і навчання дітей зі Східної України в центрі «Надія» на Житомирщині
Папська Ініціатива вдруге фінансує програму підтримки й реабілітації дітей війни в таборі «Лісова застава»
Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті: «Ми спромоглися дійти до 500 тисяч людей через фонд акції "Папа для України"»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:18 Субота 0 62 Фонд «Даймо надію» звітує про роботу, звершену 2018 року, і складає нові плани 15 листопада відбулася щорічна зустріч членів і друзів фонду «Даймо надію» у Львові. Вони підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани й перспективи. Зустріч розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький.