Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Шлюб на небесах: Папа Франциск повінчав пару на борту літака
09:12 П'ятниця 0 845
19-01-2018, 09:12

Шлюб на небесах: Папа Франциск повінчав пару на борту літака

Під час перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, яке стало останнім місцем, яке Папа відвідав у Чилі, він прийняв подружню згоду двох працівників авіакомпанії, що поєдналися у Святій Тайні Подружжя. Про це повідомив директор ватиканського прес-центру Ґреґ Берк, який був на борту літака і став самовидцем укладання шлюбу.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.
Звершення Святої Тайни відбулося на висоті майже 11000 м над рівнем моря. Стюард Карлос Сюффарді Еллоріаґа (41 рік) та стюардеса Паула Подест Руїс (39 років) уже перебували в цивільному шлюбі та мали намір побратися в церкві, але землетрус змусив їх відкласти весілля.


У написаному від руки свідоцтві про одруження зазначено, що «18 січня 2018 року, під час папського перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, сеньйор Карлос Сюффарді Еллоріаґа та сеньйора Паула Подест Руїс уклали шлюб у присутності свідка Ігнасіо Куето. Подружню згоду прийняв Святий Отець Папа Франциск».«Це неймовірна радість! Бути одруженими Папою на борту літака: хіба може бути щось кращого для пари закоханих?», – сказав журналістам Карлос Сюффарді Еллоріаґа. За його словами, усе трапилося спонтанно: Святий Отець вислухав їхню історію та запропонував благословити шлюб.

За темою:
Останній, четвертий день Папи в Чилі: місця, історія, події
Папа: Університети покликані бути «лабораторіями» майбутнього й осередками граматики діалогу
Папа до чилійської молоді: «Що Христос зробив би на моєму місці?»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:47 Середа 0 184 Архієпископ Мокшицький побував із душпастирським візитом в Англії й Уельсі З 13 до 14 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький відвідав із душпастирським візитом Англію й Уельс.