Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Понад 2 млн грн в межах акції «Папа для України» виділено на капремонт опікового відділення у Краматорську
13:44 Середа 0 271
21-02-2018, 13:44

Понад 2 млн грн в межах акції «Папа для України» виділено на капремонт опікового відділення у Краматорську

20 лютого в місті Краматорську Донецької області відбулось офіційне відкриття опікового відділення Комунальної медичної установи №3, на капітальний ремонт якої було виділено 2 389 560 грн. Реалізували цей проект Асоціація милосердя «Еммануїл» – виконавчий партнер акції «Папа для України».
Про це повідомляє акція «Папа для України».

«Капітального ремонту в цьому відділенні не було понад 50 років. Зважаючи на те, що з початку антитерористичної операції саме воно, фактично, виконує функції обласного опікового відділення, а серед його пацієнтів є й постраждалі внаслідок обстрілів, проблема його відновлення була більш ніж актуальна», – підкреслила керівниця соціального відділу АМ «Еммануїл» Галина Кучер під час присвяченої відкриттю прес-конференції.

У межах профінансованого проекту було відремонтовано шість палат, кімнату санітарної гігієни для хворих, операційну, передопераційну, маніпуляційний кабінет, перев’язочну, коридор другого поверху, два санвузли, санітарну кімнату зі спеціальною ванною, кабінет лікаря, сходові марші, хол; встановлено водонагрівачі й кондиціонери. Крім того, у відділенні встановили підйомний механізм (ліфт-підйомник) для транспортування лежачих пацієнтів на другий поверх до операційних, палат і реанімації.

За словами завідувача опікового відділення Олега Андрєєва, саме брак ліфта був одною з найгостріших проблем – лежачих пацієнтів з тяжкими опіками медсестри й лікарі виносили на другий поверх на руках. «Також ми отримали інструменти для лікування пацієнтів із важкими опіками й нове медичне обладнання, наприклад, апарат вакуумної терапії – найсучасніший метод лікування опікових ран», – зазначив Олег Андрєєв.

Опікове відділення в Краматорську надає допомогу мешканцям усієї півночі Донецької області, обслуговуючи левову частку всіх пацієнтів – 800 осіб на рік.

У прес-конференції та відкриті відділення також взяли участь заступник міського голови Юрій Люлька, головний лікар КМУ № 3 Олена Катальникова та представники обласного департаменту охорони здоров’я, які подякували акції «Папа для України» й АМ «Еммануїл» за допомогу в ремонті й осучасненні медичного закладу.

Фото: Антикризовий медіа центр

За темою:
Поранені від вибуху боєприпасу діти з Красногорівки отримали допомогу на лікування
Тисячі мешканців Мар’їнки і Красногорівки отримали котли і тверде паливо в рамках акції «Папа для України»
Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті: «Ми спромоглися дійти до 500 тисяч людей через фонд акції "Папа для України"»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:18 Субота 0 62 Фонд «Даймо надію» звітує про роботу, звершену 2018 року, і складає нові плани 15 листопада відбулася щорічна зустріч членів і друзів фонду «Даймо надію» у Львові. Вони підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани й перспективи. Зустріч розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький.