Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фестиваль колядок у санктуарії блаженної Марцеліни Даровської на Тернопільщині
14:51 Понеділок 1 569
29-01-2018, 14:51

Фестиваль колядок у санктуарії блаженної Марцеліни Даровської на Тернопільщині

27 січня 2018 року в санктуарії блаженної Марцеліни Даровської на Тернопільщині відбувся щорічний фестиваль колядок. З 1998 року сестри з радістю запрошують дітей, молодь і всіх охочих поколядувати на прославу Божого Дитяти. Виступ розпочався привітанням учасників настоятелькою монастиря сестрою Юлією і молитвою та благословенням отця декана Мар'яна Попеляра.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Участь у фестивалі колядок взяли колективи парафій Римсько-Католицької Церкви із с. Білобожниця, с. Микулинці і м. Бучача. Присутністю своєю радувати також діти із садочків в Малих Заліщиках і Язлівці, учні з Язловецької школи, ансамблі з музичних шкіл Язлівця і Бучача, а також дівчата із колегіуму с. Зарваниця. Загалом виступило 125 учасників, яким на закінчення виступу сестри подарували пам`ятні дипломи й сюрпризи.

На закінчення молитовної атмосфери і вдячності Богу була Служба Божа, яку очолив о. Мар`ян Попеляр.

Збагаченням цього дня була трапеза для тіла. Сестри запросили всіх гостей на святковий обід для 250 осіб.

Несподіванкою для дітей і дорослих, був ярмарок, де кожен міг за символічну плату придбати різноманітні іграшки, шкільне приладдя, зимові шапки й шалики.

Кожен учасник із переповненим вдячністю серцем відвідав гріб бл. Матінки Марцеліни, який знаходиться на терені Язловецького парку при монастирі.

За заступництвом Діви Марії, Пані Язлівецької, Богу хай буде подяка за Його любов, яку Він об`явив нам в Ісусові Христі.

Автор: Куташ Марія

За темою:
Концерт колядок із усього світу
Папин подарунок сестрам із Язлівця до дня спомину блаженної Марцеліни Даровської
Третя Велика коляда в архієпископа Мечислава Мокшицького

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Людмила Звезда
Додав Людмила Звезда
29 січня 2018 19:38
Чудова традиція! Гарна подія! Усім учасникам та організаторам натхнення і сил для наступних зустрічей! Автору статті - подяка за змістовний цікавий опис важливих подій в житті Церкви та суспільства. Успіхів усім надалі!
Новини з України 16:35 Середа 0 76 Домініканське душпастирство в Києві: про досвід особистої зустрічі з Богом Суботнього вечора 13 жовтня в Інституті святого Томи Аквінського учасники домініканського душпастирства говорили про досвід у духовному житті. Отець Ігор Гнюс ОР прочитав доповідь, а опісля відбулася жвава дискусія.