Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький: Відповідальність за віру та Церкву сьогодні в наших руках
10:34 Середа 0 603
31-01-2018, 10:34

Архієпископ Мечислав Мокшицький: Відповідальність за віру та Церкву сьогодні в наших руках

У наших руках сьогодні відповідальність за віру та Церкву, за згоду та взаємоповагу. На цьому наголосив архієпископ Мечислав Мокшицький у неділю, 27 січня, під час Меси у храмі святих апостолів Петра і Павла у Сицові. Також Митрополит передав парафії реліквії святого Йоана Павла ІІ.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У гомілії архієпископ Мечислав вказував на постать св. Йоана Павла ІІ, який любив свою батьківщину, радів за все добро, що в ній діялося, і засмчувався через кожне зло, яке її спіткало.

Також архієпископ просив вірних, щоби вони міцно трималися Господа та його Євангелія, бо це – дорога миру та добра, якщо немає цієї дороги, то приходить неспокій і зло, що ми сьогодні й досвідчуємо в Україні. «Не даймо звестися злу. Не відкриваймо для нього дверей наших будинків, сердець, думок, але перемагаймо його добром і любов’ю», – переконував архієпископ Мокшицький.

Митрополит Львова дякував за проведення у Сицові XV Загальнопольського благодійного концерту для допомоги землякам в Україні та Білорусі.

Разом з архієпископом Месу співслужили єпископ-помічник Калішської дієцезії Лукаш Бузун, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський і настоятель парафії апостолів Петра й Павла у Сицові о. Славомір Боровчик.

27 січня у Сицові відбувся XV Загальнопольський благодійний концерт «Сицув 2018» для допомоги землякам в Україні та Білорусі за участю державного народного ансамблю пісні й танцю «Мазовше», ансамблів із Сибіру, Білорусі та України.

Концерту передувало екуменічне богослужіння за участі представників Православної та Римсько-Католицької Церков.

За темою:
Колядування черниць у Митрополичій Курії Львівської архідієцезії
Екуменічний молебень у Митрополичій базиліці Львова
Подяка архієпископу Мечиславу Мокшицькому від візитатора віце-провінції святих Кирила й Мефодія Ордену св. Вікентія де Поля

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:35 Середа 0 76 Домініканське душпастирство в Києві: про досвід особистої зустрічі з Богом Суботнього вечора 13 жовтня в Інституті святого Томи Аквінського учасники домініканського душпастирства говорили про досвід у духовному житті. Отець Ігор Гнюс ОР прочитав доповідь, а опісля відбулася жвава дискусія.