Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перший крок у справі повернення парафіяльного будинку у Львові
17:17 Субота 0 825
27-01-2018, 17:17

Перший крок у справі повернення парафіяльного будинку у Львові

На сесії Львівської міськради 25 січня 2018 року прийнято ухвалу про затвердження територіальній громаді міста Винники в особі Винниківської міськради технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 105, де в майбутньому розпочнуть будівництво музичної школи.
Про це повідомляє сайт Костели і каплиці України.

Тоді на цій ділянці збудують приіщення, в яке можна буде переселити музичну школу №4 із будівлі колишнього парафіяльного будинку (монастиря) біля храму святого Антонія Падуанського, а сам будинок повернути парафії. За словами мера міста, польські організації готові фінансово долучитись до реалізації цього проекту.

Як зазначила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, цю ділянку вилучили із земель Міністерства оборони й розпорядженням Кабінету міністрів передали Винниківській міській раді з метою в майбутньому збудувати там храм Московського патріархату, що виявилось неможливим. Проте Винниківська міськрада, попри претензії на цю ділянку інших осіб, відстояла її в судах і отримала на неї право власності. І зараз Львівська міська рада, як орган на території, де знаходиться земельна ділянка, закріплює за Винниківською міською радою цю земельну ділянку.

Залишається сподіватися, що попри всю складність та заплутаність цих процедур землевиділення, проект будівництва нової музичної школи буде реалізовано в найближчому майбутньому і храму св. Антонія буде нарешті передано парафіяльний будинок, повернення якого віряни вимагають уже три десятиліття.

За темою:
Благодійний Ярмарок парафії Святого Антонія
Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський відвідав Митрополичу Базиліку, храми св. Марії Магдалини і св. Антонія у Львові
У Львові відбулася зустріч української Делегатури братів-францисканців

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:35 Середа 0 76 Домініканське душпастирство в Києві: про досвід особистої зустрічі з Богом Суботнього вечора 13 жовтня в Інституті святого Томи Аквінського учасники домініканського душпастирства говорили про досвід у духовному житті. Отець Ігор Гнюс ОР прочитав доповідь, а опісля відбулася жвава дискусія.