Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Всеукраїнський пореколекційний День Спільноти Молоді
11:53 Середа 0 70
13-09-2017, 11:53

Всеукраїнський пореколекційний День Спільноти Молоді

В днях з 9 по 10 вересня у Довбиші, в Санктуарії Матері Божої Фатімської в Україні, відбувся Всеукраїнський пореколекційний День Спільноти Молоді.

Організатором Дня Спільноти був о. Ярослав Гонсьорек. Також був присутній о. Олег Сартаков, Барбара та Ірина, с. Маріна Габінська, с. Гелена Гонгало,. Усього присутніх було 77 осіб.

В п’ятницю молодь мала можливість взяти участь в Урочистій Святій Месі. Після Служби всі розійшлись на ночівлю до місцевих жителів.

Наступного дня організатори підготували для учасників цікаві ігри для зав’язування Спільноти. Після цього о. Олег Сартаков проголосив катехезу про 5 порад, котрі Непорочна дала Франциску під час своїх об’явлень в Фатімі. Також о. Олег разом з молоддю вивчив пісню року «Слуга Непорочної». Логічним продовженням катехези була зустріч в групах, де всі могли більше дізнатись про дітей з Фатіми, порівняти своє життя з їхнім і намалювати плакати, щоб в них виразити як зрозуміли 5 порад Матері Божої.

Прикрасою дня була Свята Меса, котру попередила Година Свідчень. Ми почули про Оазу 0, І і ІІ ступенів, які відбулися в цьому році в різних місцях України. Після обіду, отець-паллотин розказав про Санктуарій, у якому відбувався День Спільноти, і зробив для всіх маленьку екскурсію територією храму. Пізніше, Барбара та Ірина провели для учасників конкурси, під час яких Спільнота добре веселилася і ще більше здружилася.

Перед від’їздом о. Ярослав уділив усім благословення і пообіцяв продовжувати організовувати подібні зустрічі молоді.

З вдячністю і молитвою,

Оаза Молоді

Джерело - Світло Життя


По темі:

XVII Дієцезіальні дні молоді пройшли у Хмельницькому

Відпочинок у Карпатах молоді з Червонограда

Папа Франциск до молоді Азії: з вірою і мужністю відповідати на покликання

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:07 П'ятниця 0 42 «Скаутство Європи в Україні» у Парафії св. Йоана Павла ІІ

20 вересня відбувся урочистий історичний момент. На запрошення отця Гжегожа Драуса провідники ГО «Скаутство Європи в Україні» Президент організації Юрій Зошій та крайовий Назар Єременко відвідали парафію св. Йоана Павла II. Зерно скаутського руху закладене та посіяне.