Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Особлива сесія Школи Марії: посланці з зони війни та зустріч із єпископом Віталієм Кривицьким
14:02 Четвер 0 1 094
11-10-2018, 14:02

Особлива сесія Школи Марії: посланці з зони війни та зустріч із єпископом Віталієм Кривицьким

Цими днями в київській парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, відбулася осіння сесія Школи християнського життя та євангелізації, участь у якій взяло близько ста учасників і 30 служителів. На перший погляд, звична картина – однак цього разу було щось нове і знакове: у навчанні вперше взяли участь семеро мешканців «сірої зони», які в останні два роки розпочали духовний шлях під опікою місіонерів зі складу команди ХСП-Маріуполь.
Деякі з них уже допомагають місіонерам ХСП у щоденній праці. Символічно, що формація цих людей у ШХЖіЄ розпочалася саме тут, на бульварі Перова, 1б – у місці, звідки розпочала служіння Християнська служба порятунку.


Посланці з прифронтових територій зустрілися з ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії єпископом Віталієм Кривицьким, який нещодавно перебував у ротації в «сірій зоні» як місійний священик. Спілкування було тепле й радісне. Єпископ особливо поблагословив групу слухачів з-під Маріуполя.

Учасники Школи також мали можливість послухати лекцію єпископа Віталія Кривицького й узяти участь у Месі, яку він відслужив.Віримо, що це лише початок широкого залучення мешканців прифронтових територій до формації в ШХЖіЄ. Сподіваємося, що поступово вона стане доступна безпосередньо на теренах українського Донбасу.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий